Majster výroby

TOMA TRADING s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiaczákladná mzda závisí od skúseností a praxe kandidáta + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a organizovanie výrobného procesu.
Zodpovedanie za prideľovanie pracovných úloh, plnenie dennej produkcie a zvyšovanie kvality a kvantity výrobkov.
Vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovného výkonu podriadených zamestnancov.
Kontrola dodržiavania technologických postupov, bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov.
Riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie.
Vedenie prevádzkovej dokumentácie.
Zodpovednosť za plynulosť výroby.

- perspektíva dlhodobej práce v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
- možnosti školení a osobného rastu,
- ubytovanie v areáli spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

riadiace schopnosti
technické myslenie
samostatnosť
skúsenosti v strojárskej výrobe sú výhodou

TOMA TRADING s.r.o. je inovatívna strojárska spoločnosť, orientovaná na výrobu a predaj strojov, automatizačných zariadení a náhradných dielov pre výrobné zariadenia pre rôzne priemyselné odvetvia. Produkty sú expedované takmer do všetkých krajín sveta a sú používané rôznymi svetoznámymi spoločnosťami. Export prevyšuje 75% celkovej produkcie spoločnosti. Oblasť podnikania tvorí vývoj, výroba a predaj tvárniacej techniky, zákazková výroba strojov a strojných zariadení. V rámci tohto výrobného zamerania spoločnosť vyrába výstredníkové lisy, prídavné zariadenia k tvárniacim strojom. Vzhľadom k široko rozvinutej výrobnej základne spoločnosť ponúka možnosť spolupráce, kooperácie s inými podnikmi pri výrobe dielcov a kompletných zariadení podľa požiadaviek.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2235296  Dátum zverejnenia: 13.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac