Samostatný technológ

TOMA TRADING s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 10, Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiaczávisí od praxe a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za nahrávanie pracovných postupov (technologických) a
ukladanie ich do databázy
- vydáva technickú dokumentáciu,
- zodpovedá za udržiavanie a archiváciu platnej technickej dokumentácie
- preveruje oprávnenosť požadovaných zmien technologických postupov,
- zodpovedá za vypracovanie výkresovej dokumentácie a jej následné
rozdeľovanie,
- rieši konštrukčné úpravy výrobkov na základe požiadaviek odberateľa,
- vykonáva technické normovanie jednotlivých operácii,
- zabezpečuje podporu pri príprave programov výrobnej technológie na
základe požiadaviek zákazníka,
- rieši odchýlky z dôvodu zmeny materiálu
- oceňuje repasy
- zodpovedá za vykonávanie zmien vo výkresovej dokumentácii v
spolupráci s výrobou, OTK, podľa požiadaviek výroby a montáže,

- možnosti školení a osobného rastu,
- ubytovanie v areáli spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárska oblasť

Počet rokov praxe

2

TOMA TRADING s.r.o. je inovatívna strojárska spoločnosť, orientovaná na výrobu a predaj strojov, automatizačných zariadení a náhradných dielov pre výrobné zariadenia pre rôzne priemyselné odvetvia. Produkty sú expedované takmer do všetkých krajín sveta a sú používané rôznymi svetoznámymi spoločnosťami. Export prevyšuje 75% celkovej produkcie spoločnosti. Oblasť podnikania tvorí vývoj, výroba a predaj tvárniacej techniky, zákazková výroba strojov a strojných zariadení. V rámci tohto výrobného zamerania spoločnosť vyrába výstredníkové lisy, prídavné zariadenia k tvárniacim strojom. Vzhľadom k široko rozvinutej výrobnej základne spoločnosť ponúka možnosť spolupráce, kooperácie s inými podnikmi pri výrobe dielcov a kompletných zariadení podľa požiadaviek.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1786819  Dátum zverejnenia: 7.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac