Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo Toko services s. r. o.

BOLT FOOD kuriér

Toko services s. r. o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
500 - 1 500 EUR/mesiacOdmena a podmienky pre získanie jednotlivých bonusov sú uvedené v registračnom e-maily Viac informácii nájdete na našej webovej stránke : https://boltfood.flotilovypartner.sk/ alebo na tel. čísle: 0908 579 037 Email - [email protected]

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu BOLT FOOD kuriér:

  • Doručuješ jedlo z rôznych reštaurácií v mestách ako Poprad, Trenčín, Bratislava alebo Košice
  • Zabezpečuješ rýchle a kvalitné doručenie jedla zákazníkom.

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Začínaš svoj deň pripravením svojho prepravného prostriedku a vybavenia pre doručovanie.
  • Ďalej prijímaš objednávky a postupne ich doručuješ zákazníkom.

Pracovná doba:

  • Pracuješ flexibilne a sám si určuješ svoj pracovný čas.
  • Od 10:00 do 22:00 môžeš doručovať na vozidle, na bicykli, elektrickej kolobežke alebo na skútri.

Ďalšie príklady pre typickú náplň práce na pozíciu BOLT FOOD kuriér:

  • Zabezpečuješ, aby jedlo bolo správne zabalené a doručené v čo najlepšom stave.
  • Komunikuješ s reštauráciami a zákazníkmi v prípade akýchkoľvek problémov.

  • Pre novootvorené mestá Poprad a Trenčín môžeš získať bonus vo výške 30€, po doručení aspoň 10 objednávok a to do 10.4.2024 od spustenia účtu. Neplatí pre iné mestá.
  • Máš možnosť flexibilného pracovného času, ktorý si vieš prispôsobiť podľa svojho rozvrhu.
  • Zabezpečíme ti bezplatné školenie a následne ti poskytneme potrebné pracovné vybavenie.
  • Získaš príležitosť pracovať v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá stojí na čele v oblasti doručovania jedál.
  • Ponúkame ti možnosť získať nové skúsenosti a spoznať nových ľudí, čo ti môže pomôcť v tvojom budúcom kariérnom raste.

V mestách ako POPRAD a TRENČÍN môžeš mať ľubovoľnú termotašku, ktorá spĺňa hygienické normy prepravy jedál.
Ak túto tašku nemáš, tak v prípade dostupnosti vám naša flotila zašle posledné kusy úplne zdarma iba do 7.4.2024!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

A, B

  • Minimálny vek 18 rokov
  • Smartphone s internetovým pripojením a slovenským telefónnym číslom (android operačný systém najmenej 10, pre iPhone najmenej iOS 11)
  • Platný potravinársky preukaz pre prácu s potravinami
  • Prepravný prostriedok (vozidlo, motorka, e-kolobežka, bicykel)
  • Slušné a reprezentatívne vystupovanie
  • Dohovoriť sa v slovenskom alebo anglickom jazyku
  • Výbavu pre doručovanie: Termobox Bolt Food podľa dopravného prostriedku, pre vozidlo aj zásobovacia kartu
  • Skúsenosti s doručovaním potravín výhodou
  • Flexibilita a zodpovednosť pri práci
  • Dobrá orientácia v meste

Spoločnosť za zaoberá kuriérskymi službami po celom Slovensku

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ladislav Cichovský
Tel.: +421908579037
E-mail: poslať životopis
ID: 4799723  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac