Technolog

Tokai Rika Group

Místo práce
Lovosice, Slovenská republika, Okres Litoměřice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše společnost se v současné době dynamicky rozvíjí a plánujeme významné rozšíření výrobních kapacit díky novým projektům, které pomůžou zvednout naše prodeje z hodnot okolo 3,5 mld. CZK ročně na cca 5 mld. ročně. Proto potřebujeme posílit tým zejména v oblasti nasazení technologií..

Náplň práce:

  • zavádí nové projekty
  • zlepšuje stávající projekty (kvalita, produktivita)
  • komunikuje se zákazníky a vyjednává s dodavateli výrobních zařízení
  • zodpovídá za současné projekty
  • plánuje a zavádí procesní změny
  • připravuje časové plány, specifikace, interní směrnice, reporty

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ vzdělání s minimálně 3 roky praxe v oboru
  • znalost designu forem (injection, insert molding, stamping)
  • znalost vstřikovacích procesů a strojů (Engel, Sumitomo výhodou)
  • znalost a pochopení strojního zařízení výrobní linky
  • komunikativní angličtina
  • vyhláška 50 výhodou
  • schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci
  • práce s PC (MS Office)
  • znalost 2D/3D software (Solidworks, AutoCad, apod.) , programování PLC Omron výhodou
  • analytické a logické myšlení
  • řidičské oprávnění sk. B.

Nabízíme:

  • práci v mezinárodní společnosti, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
  • odpovídající školení, například: APQP-PPAP, PLC programování
  • možnost profesního a karierního růstu
  • možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi na zajímavých projektech pro významné automobilky
  • zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
  • platové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
  • relokační balíček v případě nutnosti stěhování (příspěvek na nájem v prvních měsících, volno pro přestěhování)

Nástup: Ihned

Místo výkonu práce: Lovosice, Česká Republika

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1823336  Dátum zverejnenia: 4.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.