Asistentka riaditeľa

TOI TOI & DIXI, s.r.o.

Miesto práce
Senecká cesta 7, Ivánka pri Dunaji, okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZODPOVEDNOSŤ – ZMYSEL PRE DETAIL – SCHOPNOSŤ ORGANIZOVAŤ
Ak sa s týmito pojmami dokonale stotožňuješ, si na dobrej ceste patriť k nám

Ponúkame:
- zaujímavú prácu v mladom kolektíve v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- takú pracovnú dobu, že ostane aj dostatok voľného času
- vysokú mieru samostatnosti
- možnosť vzdelávania sa a zvyšovania kvalifikácie
- veľa kultúrnych a športových podujatí - ich organizácia patrí do náplne práce

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Vzhľadom na možný vysoký počet prijatých životopisov, si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- organizačné a komunikačné schopnosti na vysokej úrovni.
- pokročilá znalosť ms office programov (hlavne excel, word) – veľmi dôležité!
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita a bezúhonnosť.

Spoločnosť TOI TOI & DIXI, s.r.o. je súčasťou celosvetovéj skupiny TOI TOI & DIXI GROUP, ktorá je lídrom v poskytovaní služieb v oblasti mobilných sanitárnych riešení od roku 1973.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2801345  Dátum zverejnenia: 31.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie