Asistent/ka poistných udalostí

Todos Italia s. r. o.

Miesto práce
Todos Italia s. r. o., Lamačská cesta 109/A, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat 770,00, po zaškolení 920,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s poisťovňami a klientmi pri riešení poistných udalostí na motorových vozidlách
- príprava podkladov pre poisťovne
- spravovanie portálov pre poisťovne
- fakturácia servisných prác a náhradných dielov
- práca s hotovosťou
- práca s registračnou pokladňou
- komunikácia s leasingovými spoločnosťami
- spravovanie databázy fleetových zákazníkov
- podpora pre servisných poradcov
- administratívne práce spojené s činnosťou oddelenia servisných služieb
- kontrola dokladov v zmysle pravidiel ISO
- mesačné uzávierky a spracovávanie podkladov pre ekonomické oddelenie
- štatistika a mesačné prehľady za oddelenie servisných služieb
- spravovanie databázy náhradných vozidiel

- možnosť profesijného rastu
- priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie
- možnosť dlhodobého a stabilného zamestnania
- zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely

Životopis s priloženou fotografiou a s motivačným listom zašlite výhradne na uvedenú mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí tak urobia, ale kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Zaslaním životopisu dávate súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 428/2002 Z. z. a t o až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- príjemné vystupovanie a dobré komunikačné schopnosti
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť

V našom centre na Lamačskej ceste 109/A (pri viadukte) poskytujeme pod jednou strechou komplexné predajné a servisné služby pre vozidlá značky FIAT, FIAT Professional, JEEP a ALFA ROMEO - predaj nových osobných vozidiel, predaj úžitkových a ľahkých nákladných vozidiel značky FIAT, záručný a pozáručný servis vozidiel, komplexná servisná starostlivosť, klampiarske a lakovnícke služby na vozidlá všetkých značiek a samozrejme predaj originálnych náhradných dielov a doplnkov. Na tejto prevádzke zároveň poskytujeme služby výkupu a predaja jazdených vozidiel všetkých značiek.
Skupina Todos prevádzkuje tiež autorizované servisy pre značku ŠKODA a to v Bratislave, Žiline, Ružomberku a Košiciach.
Do našej siete patrí aj autorizovaný predaj a servis značiek SEAT, a zastúpenie pre značky CADILAC a CORVETTE.
V roku 2016 sme získali licenciu na prevádzkovanie autopožičovne EUROPCAR.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1960254  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 770,00, po zaškolení 920,00 €