Pracovník údržby budov a areálu

Todos Bratislava s.r.o.

Todos Bratislava s.r.o., M. Schneidera-Trnavského, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou, ihneď
600 - 1 170 EUR/mesiacVýška mzdy bude upresnená vzhľadom na skúsenosti, kvalifikáciu kandidáta a druh pracovného pomeru. Bližšie informácie o odmeňovacom systéme poskytneme na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opravy a údržbu zariadenia budov, areálu Todos Bratislava, Todos Italia, Todos, Todos Exclusive
- evidencia všetkých pracovných zásahov do tabuľky opráv, závad a porúch
- dodržiavanie plánu údržby, kontrol a revízií
- odstraňovanie mechanických porúch elektrických brán, dverí (elektronické kľučky)
- výmena žiaroviek, nahodenie ističov
- opravy poškodených elektrických zásuviek, predlžovačiek
- drobné vodoinštalačné práce (pretekanie WC, netesnosť vodovodných batérií)
- bežné opravy kancelárskeho nábytku (aj montáž) a dverí
- manipulácia, premiestňovanie a uloženie materiálu, interiérového vybavenia
- bežné opravy stien, stropov (stierkovanie a maľovanie)
- zabezpečovanie poriadku na pridelenom pracovisku – priestor správy budov
- vedenie knihy obsluhy a údržby výmenníkovej stanice, kontrola stavu a spotrieb
- kontrola hlavných uzáverov vody, plynu, hlavné el. ističe
- odovzdávanie vzoriek vody pre BVS na analýzu
- sprevádzanie dodávateľských firiem pri opravách, inštaláciách, kontrola dodržiavania BOZP
- dohľad nad triedením odpadov z dielní, ich označovanie a následné uskladnenie v zmysle platnej legislatívy
- zimná/letná údržba (kosenie, čistenie spevnených plôch od burín, odpratávanie snehu, posyp chodníkov, zbieranie smetí a lístia)
- vykonávanie drobných nákupov tovarov, náradia podľa pokynov nadriadeného
- v prípade potreby prevoz áut v rámci Bratislavy
- doplňovanie podkladov pre ISO audit
- dohľad a správa nad revíziami VTZ (vyhradené technické zariadenia)

- práca v stabilnej spoločnosti
- zamestnanecké zľavy na servisné práce
- zamestnanecké zľavy pri nákupe NDaP
- zapožičanie vozidla za zvýhodnených podmienok

Profesijný životopis prosíme zasielajte výhradne e-mailom. Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- § 21 vyhlášky 508/2009 Z.z. výhodou
- schopnosť samostatne riešiť pracovné úlohy
- ochota pracovať v exteriéri aj interiéry
- dobrá fyzická kondícia

Spoločnosť je autorizovaným dealerom značky ŠKODA pre predaj a servis vozidiel a tiež pre servis značky VW. Na trhu pôsobí od roku 1995 a patrí do skupiny TODOS.

Skupina TODOS prevádzkuje autorizované predajne a servisy tiež v Ružomberku, Žiline a Košiciach.

Do našej siete patrí aj autorizovaný predaj a servis značiek SEAT, TOYOTA, FIAT, FIAT PROFESSIONAL a ALFA ROMEO a zastúpenie pre značky DODGE, RAM, CADILLAC, CAMARO A CORVETTE, servis značky JEEP.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3095958  Dátum zverejnenia: 19.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac