Pracovník pneuservisu

Todos Bratislava s.r.o.

Miesto práce
M. SCh. Trnavského 14, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
915,00 € počas skúšobnej doby / 1 055,00 € po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výmena opotrebovaných a poškodených pneumatík, diskov, ventilov
- oprava defektov, hustenie pneumatík na predpísaný tlak podľa odporúčania výrobcu
- vyvažovanie pneumatík
- uskladňovanie pneumatík zákazníkov
- starostlivosť o pneumatiky - čistenie, kontrola stavu poškodenia, príprava na nasledujúcu sezónu
- zastupovanie vodiča odťahovej služby mimo prezúvaciu sezónu počas jeho neprítomnosti

- možnosť dlhodobého zamestnania v stabilnej spoločnosti
- priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie
- zamestnanecké benefity na poskytované služby a tovary

Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
Životopis zašlite výhradne mailom na uvedenú e-mailovú adresu.
Zaslaním životopisu dávate súhlas na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 428/2002 Z. z. a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického charakteru

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

- dobrá fyzická kondícia
- manuálna zručnosť
- nutnosť prispôsobiť sa sezónnemu charakteru práce
- príjemné vystupovanie
- dochvíľnosť
- flexibilita

Spoločnosť je autorizovaným dealerom značky ŠKODA pre predaj a servis vozidiel a tiež pre servis značky VW. Na trhu pôsobí od roku 1995 a patrí do skupiny TODOS.
Skupina TODOS prevádzkuje autorizované predajne a servisy tiež v Ružomberku, Žiline a Košiciach.
Do našej siete patrí aj autorizovaný predaj a servis značiek SEAT, FIAT, FIAT PROFESSIONAL a ALFA ROMEO a zastúpenie pre značky JEEP, CADILAC A CORVETTE.
V roku 2016 sme získali licenciu na prevádzkovanie autopožičovne EUROPCAR.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

M. SCh. Trnavského 14
841 01 Bratislava
ID: 2741398   Dátum zverejnenia: 22.11.2016