Vodič kamiónu s vyklápacím návesom

TOBIS s.r.o.

Jelšová 24, Prešov, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Nitra, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme 2 vodičov vnútroštátnej prepravy na rozvoz sypkých materiálov na vyklápacích návesoch. Naša spoločnosť spolupracuje zo spoločnosťami Doprastav, Eurovia, Skanska a mnohé ďalšie.
S vodičom je možné dohodnúť viaceré možnosti pracovnej doby (viac info na pohovore).

Aktuálne ponúkame prácu v okolí KOŠÍC, PREŠOVA a NITRI.
Viac info na telefonnom čísle 0907383424.

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- pridelené vlastné vozidlo
- seriozny prístup
- vlastný seris

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Doprava

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Sme spoločnosť s dlhodobou tradíciou, bohatými skúsenosťami a profesionálnym prístupom v doprave, špedícii a logistike. Zaoberáme sa medzinárodnou prepravou tovaru, vnútroštátnou prepravou chladiarenskými návesmi a prepravou tovarov vyklápacími a plachtovými návesmi.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2099617  Dátum zverejnenia: 21.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou