Anketár - externý spolupracovník

TNS Slovakia s. r. o.

Apollo Business Center II, blok E, Prievozská 4D, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
7 – 14 €/ brutto za 1dotazník

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TNS Slovakia s.r.o - agentúra pre výskum trhu a verejnej mienky hľadá externých spolupracovníkov (anketárov) na externú spoluprácu pri zbere dát.
Práca nie je vhodná ako krátkodobá brigáda. Hľadáme dlhodobých externých spolupracovníkov.

Náplňou práce anketára je vyhľadávanie osôb spĺňajúcich požiadavky podľa zadaných kritérií v domácnostiach a v podnikoch a vypĺňanie dotazníkov za pomoci tabletu. Nejedná sa o predaj produktov ani služieb.

Anketárov hľadáme v rámci celého Slovenska ( vybraných uchádzačov budeme kontaktovať).

- Flexibilná pracovná doba, firemný tablet s prístupom na internet, dlhodobá spolupráca. Možnosť pracovať aj popri zamestnaní, štúdiu, prípadne dôchodku.

Informácie o výberovom konaní

- podieľanie sa na realizácii nadnárodných projektov
- preplácanie cestovných nákladov
- individuálny prístup
- bezplatné zaškolenie
- zapožičanie tabletu
- prístup na internet
- prácu a zárobok podľa vašich časových možností

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2017 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vek min. 19 rokov
- ochota cestovať 10 – 15 km od miesta bydliska
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- orientácia na výsledky
- precíznosť
- zodpovednosť
- bezúhonnosť

Agentúra pre marketingový prieskum trhu, člen celosvetového reťazca.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Apollo Business Center II, blok E, Prievozská 4D
821 09 Bratislava
ID: 3069923   Dátum zverejnenia: 19.5.2017