Vývojový mechatronik - programátor

TNS SERVIS s.r.o.

Místo práce
Slušovice, Slovenská republika, Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme

-VŠ/střední odborné vzdělání obor elektrotechnický
-vhodné i pro absolventa
-vyhláška 50 § 6 výhodou
-zkušenost z průmyslové praxe a zahraničí výhodou
-znalost programování průmyslových řídicích systémů a průmyslových robotů výhodou
-znalost průmyslových kontrolních kamerových systémů výhodou
-aktivní znalost AJ
-zájem o techniku, tvořivost, zodpovědnost, spolehlivost a aktivní přístup

Nabízíme

-velmi atraktivní a činorodou práci
-práci v mladém a dynamickém týmu
-práci na zajímavých vývojových projektech
-odborné vzdělávání
-zázemí stabilní, české výrobní společnosti s mezinárodní působností
-kurzy anglického/německého jazyka
-možnost profesního růstu
-finanční bonusy dle výsledků
-příspěvek na závodní stravování
-příspěvek na důchodové pojištění

Pracovní náplň

- zabezpečení integrace a programování high-tech robotických výrobních technologií a jednoúčelových strojů
- programování a integrace průmyslových kontrolních kamerových systémů
- tvorba technické dokumentace
- spoluúčast na kompletaci, předávání a servisu zařízení

Nástup

-možný ihned

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2222982  Dátum zverejnenia: 14.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.