Servisný pracovník pre zdvíhacia zariadenia

TK-výťahy, s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 34, Bratislava, okres Žilina, Košice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

servis výťahov, revízie výťahov, malé a veľké opravy na VTZ

služobný automobil, mobilný telefón

Informácie o výberovom konaní

Životopis posielajte na mail
[email protected] alebo nás telefonicky kontaktujte na čísle: 0902 928 217

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

osvedčenie podľa §21

Spoločnosť PROFI Výťahy s.r.o. vznikla dňa 7.11.2013. Táto spoločnosť bola založená zamestnancami obchodného oddelenia spoločnosti ThyssenKrupp Výťahy, s.r.o.

Spoločnosť PROFI Výťahy s.r.o. je jediným a výhradným distribútorom a dodávateľom zdvíhacej techniky (výťahy, eskalátory, travelátory a iné zdvíhacie zariadenia) nemeckého koncernu ThyssenKrupp na Slovensku.

Tím skúsených pracovníkov poskytuje kompletnú starostlivosť o zákazníka od poradenskej činnosti, projektového spracovania návrhu riešenia, dodávky, montáže a uvedenia namontovaného zdvíhacieho zariadenia do prevádzky podľa predpisov platných v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1996512  Dátum zverejnenia: 30.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou