Manažér bezpečnostnej služby

TK Security s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
01.04.2016
Mzdové podmienky (brutto)
atraktívne platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za zverenú prevádzku
- zodpovednosť za aktívne riadenie ľudí
- zodpovednosť za výber ľudí vo zverenom regióne, motivácia a osobný rozvoj zamestnancov
- zabezpečovanie kontrolných činností a dennodennej operatívy v zverenej prevádzke
-komunikácia s obchodnými partnermi
- vykonávanie reportingu, plánovania a vyhodnocovania pridelených aktivít
- administratívne činnosti a fakturácia

V prípade záujmu o nami inzerovanú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis na e-mail: [email protected]
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Vo svojom e-maily prosím uveďte udelenie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ako vyplýva zo zmien a doplnení vykonávaných zákonom č. 84/2014 Z.z.(ďalej len ,,zákon č. 122/2013 Z.z.,,).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- nevyhnutnou podmienkou sú priame skúsenosti v oblasti fyzickej ochrany a objektovej bezpečnosti a skúseností s priamym a aktívnym riadením väčšieho počtu ľudí
-znalosť bezpečnostných procesov z logistického prostredia výhodou
- znalosť príslušných zákonov, vyhlášok a noriem
- VP.sk B - aktívny vodič podmienkou
- POS typu S alebo P

Ďalšie predpoklady úspešného kandidáta sú:
- komunikatívnosť, samostatnosť a lojálnosť
‐ výkonnosť - vysoká orientácia na výsledok práce so schopnosťou prevziať iniciatívu a plnú osobnú zodpovednosť
- technické, operatívne a analytické myslenie
- zameranie na efektívne riešenie problémov a proklientska orientácia
- schopnosť navrhovať a implementovať zmeny v procesoch
- vyjednávacie a argumentačné zručnosti
- zameranie na výsledky so zmyslom pre detail
- časová flexibilita
- psychická odolnosť a asertivita

Spoločnosť TK Security s.r.o, poskytuje komplexné bezpečnostné služby na celom území SR so zameraním na výrobné závody a logistické prevádzky. Na Slovensku patrí medzi najväčšie firmy poskytujúce služby v danom sektore.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2235460  Dátum zverejnenia: 10.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: atraktívne platové ohodnotenie