Можливість для людей з України

Manažér/ka živočíšnej výroby

TK Agro s.r.o.

Miesto práce
Kamenica nad Cirochou
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacZákladná nástupná hrubá mesačná mzda 2.000EUR, príp. viac podľa preukázateľných skúseností s profesionálnym veľkochovom ošípaných, čo je podmienkou. Ročná manažérska odmena podľa dosiahnutých výsledkov (1-3 mesačné mzdy).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedie tím 10-12 ošetrovateľov/robotníkov v inseminačnej a pôrodnej sekcii jednej z väčších fariem prasníc na Slovensku. Plánovanie, organizovanie, kontrola a vykonávanie každodennej výrobnej rutiny od kŕmenia, čistenia, presúvania, selekcie, ošetrovania, pomoci pri inseminácii prasníc a opraseniach, atď. Manažér pracuje spolu so svojimi ľuďmi na denných zmenách v maštaliach, nejde o kancelársku prácu. Zodpovednosť za produkčné výsledky. Reportuje manažérovi farmy.

• zodpovedná manažérska práca v etablovanej zahraničnej spoločnosti
• trvalý pracovný pomer so zmluvou na dobu neurčitú
• manažérsky plat + ročná manažérska odmena + ubytovanie hradené firmou
• ďalšie školenia v oblasti vedenia ľudí a/alebo cudzieho jazyka (v prípade potreby)

V prípade vážneho záujmu nás prosím kontaktujte odpoveďou na tento inzerát a zaslaním CV + motivačného listu v SK alebo EN jazyku. Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú inzerované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chov ošípaných

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

• min. 2 roky praktických pracovných skúseností na farme prasníc (inseminácia a pôrodňa)
• skúsenosti zo zahraničia sú výhodou (práca na farmách ošípaných v DK, DE, UK a pod.)
• ambície a schopnosti viesť ľudí (plánovanie každodennej práce, zadávanie úloh, kontrola vykonanej práce, dávanie FB, zaučenie nových ľudí, atď.)
• ochota pracovať v maštali spolu s ostatnými pracovníkmi (hľadáme pracujúceho manažér, nejde o prácu v kancelárii)
• angličtina výhodou
• schopnosť presťahovať sa a pracovať na východnom Slovensku (ubytovanie poskytneme)

Moderná dánska farmárska spoločnosť, jeden z lídrov v chove ošípaných na Slovensku, s farmami v Kamenici a Topoľovke (okr. Humenné).

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Radovan Ocsovay
Tel.: +421911138777
E-mail: poslať životopis
ID: 4694574  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac