Project Office Assistant

TITANS freelancers, s.r.o.

Miesto práce
Seberíniho 1, Seberíniho, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánovanie, riadenie, manažovanie a exekúcia existujúcich projektov v spolupráci s interným tímom;
• aktívne prinášanie nových ideí a ich implementácia do projektov;
• manažovanie a vedenie riadenej dokumentácie a procesov k projektom a zápisy z projektových statusov;
• sledovanie, kontrolovanie, vyhodnocovanie a reportovanie úloh a projektov;
• aktívna účasť na zabezpečovaní aktivít projektového oddelenia hlavne (ale nie len):
• evidencia taskov / bugov do JIRA;
• kontrola stavu taskov po termíne / urgovanie zodpovedných ľudí;
• záznam informácií z mítingov a príprava zápisov;
• distribúcia dokumentov na ľudí;
• nahadzovanie úloh zo zápisov do JIRA;
• kontrola úloh zo zápisov, komunikácia ohľadne stavu úloh;
• update stavu úloh v MS project;
• organizovanie mítingov;
• príprava podkladov na committees;
• zodpovednosť za HW a SW účet;
• príprava vstupov na urgovanie dodávateľov.

• Stabilné zamestnanie a motivujúce finančné ohodnotenie;
• flexibilný pracovný čas;
• príjemný kolektív a pracovné prostredie-teambuildingy a firemné akcie;
• priestor na sebarealizáciu a osobný rast s možnosťou získať skúsenosti v IT sektore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

• Praktické skúsenosti s projektom v oblasti dodávky softvérových riešení ako projektový koordinátor, administrátor alebo projektový manažér výhodou;
• mobilita, flexibilita a prispôsobivosť zmenám;
• otvorenosť a ochota učiť sa;
• pragmatický, flexibilný a zákaznícky orientovaný prístup k práci;
• schopnosť pracovať samostatne i v tíme;
• analytické a tvorivé myslenie;
• tímovosť a proaktívny prístup k prideleným úlohám;
• skúsenosť s koordináciou/riadením nasadzovania IT produktov/riešení sú výhodou;
• znalosť práce s Google aplikáciami a MS office applikáciami;
• znalosť JIRA – výhodou;
• zodpovednosť.
• Komunikatívnosť;
• proaktívny prístup;
• flexibilita;
• manažérske zručnosti.

Chceš sa stať Titanom či Titankou?

Ak túžiš po práci, prostredníctvom ktorej budeš podporovať inovatívne projekty, nezávislosť odborníkov, férové spolupráce a priamu komunikáciu, možno hľadáme práve teba!

Sme TITANS freelancers a od roku 2013 poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT špecialistov. Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia, a freelancerom ponúkame špičkové projekty, ktoré vylepšia ich portfóliá.

Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:
30 000+ IT špecialistov v našej databáze
600+ spokojných klientov na Slovensku a v zahraničí
1 000+ alokovaných freelancerov

Veríme, že pravý hrdina či hrdinka má viac než len skúsenosti a túžbu rásť - do práce vkladá aj svoje srdce, sebareflexiu a odvahu. Ak chceš s nami meniť svet freelancingu a outsourcingu IT špecialistov k lepšiemu, ozvi sa nám a prezradíme ti viac.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4792123  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.