Senior BI Analytik na živnosť, Praha, 3900 až 4300 € mesačne

TITANS freelancers, s.r.o.

Miesto práce
Česko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.12.2015
Mzdové podmienky (brutto)
3900-4300 EUR/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dĺžka projektu: 1 rok s možnosťou predĺženia
- miesto výkonu projektu: full-time, on-site, Praha
- spolupráca na IČO (s.r.o., živnosť)

- analýza, návrh, implemtácia a testovanie požiadaviek na úpravu BI Reportingu
- údržba a optimalizácia BI Reportov
- spolupráca v medzinárodnom tíme
- po 2-3 mesiacoch spolupráce je možný prechod na čiastočný home-office (off-site)

- bezplatné celoročné predplatné časopisu PC REVUE po spolupráci dlhšej ako 60 dní,
- nadštandardná zdravotná starostlivosť formou očnej a zubnej prehliadky v najmodernejších zdravotníckych zariadeniach ProCare a STOMACARE pri spolupráci dlhšej ako 80 dní,
- poukážky na nákup odbornej literatúry v kníhkupectve (kamenné predajne & e-shop) Martinus po spolupráci dlhšej ako 100 dní,
- zľava na všetky školenia vo vzdelávacom centre IT Academy vo výške 15%,
- zľava v cestovnej kancelárii Travel club

V prípade Vášho záujmu o túto atraktívnu ponuku nám čo najskôr zašlite svoje CV v Anglickom jazyku (vo formáte doc, docx) s upresnením Vašej časovej dostupnosti. Kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu výberového konania budeme všetkých záujemcov, ktorým vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Oracle PL/SQL - Pokročilý
Oracle Database - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Administrácia Microsoft SQL Server - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- min 3-ročné praktické skúsenosti v oblasti BI/DWH
- skúsenosti s SQL a/alebo PLSQL
- skúsenosti s databázami ORACLE 11g alebo Microsoft SQL Server 2005/2008
- výhodou: skúsenosti s Business Objects, Cognos alebo iným BI nástrojom
- výhodou: základná znalosť nemčiny slovom a písmom
- veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- samostatnosť, aktívny prístup, ochota učiť sa nové veci
- aktívna znalosť angličtiny slovom aj písmom

Chceš sa stať Titanom či Titankou?

Ak túžiš po práci, prostredníctvom ktorej budeš podporovať inovatívne projekty, nezávislosť odborníkov, férové spolupráce a priamu komunikáciu, možno hľadáme práve teba!

Sme TITANS freelancers a od roku 2013 poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT špecialistov. Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia, a freelancerom ponúkame špičkové projekty, ktoré vylepšia ich portfóliá.

Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:
30 000+ IT špecialistov v našej databáze
600+ spokojných klientov na Slovensku a v zahraničí
1 000+ alokovaných freelancerov

Veríme, že pravý hrdina či hrdinka má viac než len skúsenosti a túžbu rásť - do práce vkladá aj svoje srdce, sebareflexiu a odvahu. Ak chceš s nami meniť svet freelancingu a outsourcingu IT špecialistov k lepšiemu, ozvi sa nám a prezradíme ti viac.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2331216  Dátum zverejnenia: 17.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3900-4300 EUR/mesačne