iOS Programátor na živnosť, Bratislava, 2900 až 3300 € mesačne (Ref. č.: 141211A)

TITANS freelancers, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
02.01.2015 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2900 - 3300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dĺžka projektu: 3 mesiace
- miesto výkonu projektu: full-time, on-site/off-site, Viedeň
- spolupráca na IČO (s.r.o., živnosť)

- analýza, vývoj a testovanie iOS aplikácie na základe zadania
- aplikácia na meranie kvality internetového pripojenia v Rakúsku
- prvý mesiac je potrebná alokácia full-time, on-site u zákazníka vo Viedni, kvôli došpecifikovaniu zadania. Náklady na ubytovanie budú v plnom rozsahu hradené zákazníkom.
- po prvom mesiaci bude možná alokácia v SETUP-e: 3 dni on-site vo Viedni a 2 dni off-site (Home-office)

- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Nadštandardná zdravotná starostlivosť formou očnej a zubnej prehliadky v najmodernejších zdravotníckych zariadeniach ProCare a STOMACARE po spolupráci dlhšej ako 80 dní.
- Bezplatné celoročné predplatné časopisu INFOWARE alebo PC REVUE po spolupráci dlhšej ako 60 dní.
- Zľava v cestovnej kancelárii Travel club
- Zľava na všetky školenia vo výške 15% vo vzdelávacom centre IT Academy
- Profesionálna príprava na výberové konanie (príprava CV, ako sa na pohovore lepšie predať, verbálny a neverbálny prejav, oblečenie,...) formou individuálnych/skupinových konzultácií spoločnosťou Growision so zľavou vo výške 20%.
- Zľava 30% na akýkoľvek balíček online fakturačného systému q-invoice.sk.

V prípade Vášho záujmu o túto atraktívnu ponuku nám čo najskôr zašlite svoje CV v Anglickom jazyku (vo formáte doc, docx) s upresnením Vašej časovej dostupnosti. Kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu výberového konania budeme všetkých záujemcov, ktorým vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C - Pokročilý
Objective-C - Pokročilý

- minimálne 2-ročné skúsenosti s vývojom v iOS
- znalosť Swift
- znalosť Objective-C, C
- znalosť príslušných Guidelines - Apple iOS design guidelines, app store guidelines etc.
- skúsenosti s implementovaním dizajnových predlôh
- analytické zručnosti
- schopnosť samostatne riešiť problémy
- výhodou: znalosť nemeckého jazyka na komunikačnej úrovni

Chceš sa stať Titanom či Titankou?

Ak túžiš po práci, prostredníctvom ktorej budeš podporovať inovatívne projekty, nezávislosť odborníkov, férové spolupráce a priamu komunikáciu, možno hľadáme práve teba!

Sme TITANS freelancers a od roku 2013 poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT špecialistov. Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia, a freelancerom ponúkame špičkové projekty, ktoré vylepšia ich portfóliá.

Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:
30 000+ IT špecialistov v našej databáze
600+ spokojných klientov na Slovensku a v zahraničí
1 000+ alokovaných freelancerov

Veríme, že pravý hrdina či hrdinka má viac než len skúsenosti a túžbu rásť - do práce vkladá aj svoje srdce, sebareflexiu a odvahu. Ak chceš s nami meniť svet freelancingu a outsourcingu IT špecialistov k lepšiemu, ozvi sa nám a prezradíme ti viac.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1957313  Dátum zverejnenia: 15.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2900 - 3300 EUR/mesiac