Reagujte bez životopisu

Automechanik

TISO - autoslužby s. r. o.

Miesto práce
Zlatovská, Trenčín-Zlatovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacMzda sa delí na základnú zložku + výkonovú zložku a záleží na skúsenostiach a výkonnosti zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola technického stavu osobných a nákladných vozidiel
Vykonávanie servisných prehliadok a opráv
Pneuservis
Diagnostikovanie závad a ich odstránenie
Renovácia veteránskych vozidiel (podľa záujmu , skúseností a zručností)

Práca v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti s 30 ročnou tradíciou
Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
Motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov
Pri renovácii veteránov možnosť práce na zaujímavých projektoch

​zvýhodnené ceny náhradných dielov na vlastnú spotrebu​

Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu [email protected]

V predmete mailu uveďte "Automechanik " . Oslovíme len tých kandidátov, ktorí budú vyhovovať naším požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vyučený v odbore automechanik / autoelektrikár výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Technické myslenie
Dôslednosť
Zodpovednosť
Samostatnosť
Precíznosť
Cit a pozornosť pre detail
Lojálnosť

Dochvíľnosť

Sme stabilná spoločnosť s 30 ročnou tradíciou poskytujúca komplexné služby v oblastiach :
- odťahová služba osobných, nákladných a špeciálnych vozidiel
- vyprosťovanie vozidiel po dopravných nehodách
- prevoz a likvidácie vozidiel po dopravných nehodách
- autodoprava
- osobný a nákladný autoservis
- pneuservis
- dovoz a renováciu veteránskych vozidiel z celého sveta

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4100662  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac