Tiskař – operátor ofsetového tiskového stroje

Olomouc, Ostrava, Pardubice, Praha, Zlín, Středočeský kraj, Okres Olomouc, Okres Ostrava, Okres Pardubice, Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

POŽADAVKY:

- Vyučení v oboru – tiskař na ofsetových strojích
- Min. 3 roky odborné praxe na ofsetových strojích - znalost systému Heidelberg
- Turnusové směny, ubytování zajištěno. Vhodné i pro uchazeče mimo region.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Zpracování zakázky dle zadání
- Práce na tiskařských strojích (příprava a seřízení tiskového stroje, kontrola kvality tisku).
- Čištění, ošetřování a údržba celého technického vybavení.

NABÍZÍME:

- Práce na HPP
- Nástup: Obratem
- Výborné platové ohodnocení.
- Turnusové směny se zajištěným ubytováním.
- Zaměstnanecké benefity - výhodné stravování, firemní vzdělávání.
- Moderní pracovní prostředí a technologie
- Stabilita a zázemí české společnosti

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2522020  Dátum zverejnenia: 18.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.