Účtovníčka - Účtovník

TIS Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Levočská 36b, Stará Ľubovňa
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac(v závislosti od skúseností)+ odmeny za pracovné výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť TIS Slovakia, s.r.o., firma v oblasti výroby a obchodu s OZ a potravinami, hľadá skúseného účtovníka/účtovníčku na posilnenie nášho tímu. Hľadáme kolegu-kolegyňu, ktorý zapadne do našej rodinnej firmy a pomôže nám v oblasti účtovníctva, výkazníctva a účtovných analýz.
- Spracovanie účtovných transakcií a vedenie účtovníctva
- Zabezpečenie dodržiavania daňových a legislatívnych povinností
- Príprava finančných správ a analýz
- Spolupráca s audítormi a finančnými inštitúciami
- Monitorovanie zmien v legislatíve a daňových predpisoch

- Konkurencieschopné platové ohodnotenie
- Príležitosť rásť v stabilnej a dynamickej spoločnosti
- Možnosti odborného rozvoja a vzdelávania
- Príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo a ekonomika

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Skladové hospodárstvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Minimálne stredoškolské vzdelanie v oblasti účtovníctva
- Skúsenosti v oblasti účtovníctva aspoň 2 roky
- Znalosť práce s účtovným softvérom (preferované skúsenosti so systémom Tangram)
- Schopnosť pracovať s excelom, emailom a internetovými aplikáciami.
- Znalosti daňových predpisov a účtovných štandardov

Spoločnosť TIS už takmer tridsať rokov napĺňa heslo: „Vyrábame a predávame len to, čo by sme si sami kúpili a o čom sme presvedčení, že je prospešné aj pre našich zákazníkov“. Je to hlavná stratégia a posolstvo našej firmy a napĺňame ju tým, že neustále zlepšujeme naše produkty a služby.
Máme tri oblasti, ktorými slúžime našim zákazníkom. Poľnohospodárska činnosť, predaj ovocia a zeleniny a spracovanie produktov z farmy, ktoré si sami produkujeme.
Sme kolektív takmer 50 zamestnancov, no napriek tomu sme priateľmi, spolupracujeme a pomáhame si navzájom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1451548  Dátum zverejnenia: 14.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac