Disponent , Transport manager s anglickým jazykom

TIREX, spol. s r.o.

Miesto práce
Nobelova ul. 9/A, Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obchodovanie s prepravami , nákup a predaj kamiónových prepráv
-preberanie odkazov, odpovedanie na maily, vybavovanie telefonátov, komunikácia so zákazníkmi (hlavne v angličtine ) a dopravcami
-vyhľadávanie voľných dopravcov pre konkrétnu prepravu
-tvorba objednávok a ich zasielanie a potvrdzovanie
-urgencia platieb u zákazníkov
-administratíva spojená s prepravným prípadom
-riešenie škodových udalostí za pomoci podnikového právnika

-ponúkame zaučenie počas prvých týždňov
-kultúrne a moderné pracovné prostredie
-možnosť profesijného a finančného rastu , ktoré záležia v hlavnej miere na uchádzačovi a v jeho pracovnom postoji

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť s profesijným životopisom zasielať mailom.

Na žiadosti, ktoré nezodpovedajú uvedeným požiadavkám praxe, jazyka , zručností a pod. z časového hľadiska neodpovedáme .

Za porozumenie ďakujeme .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

3

Požadujeme prax minimálne 1 rok nepretržite u jedného zamestnávateľa na Slovensku .

Prax v doprave (vyťažovanie vlastných vozidiel ) alebo zasielateľstve ( obchodovanie s prepravami ) je vítaná .

Vzhľadom k tomu , že pracujeme v oblasti dopravy je práca vhodná pre komunikatívnych ľudí a ľudí čo dokážu pracovať so stresom .

Ochota prvé 3 mesiace sa učiť intenzívne naše pracovné postupy .
Znalosť počtov zo základnej školy a ich praktické využitie v práci .

Uprednosťnujeme samostatných uchádzačov s ochotou pracovať a zarábať postupne viac peňazí .

Sme stabilná slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 29 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy. Disponujeme vlastnou administratívnou budovou a skladovými priestormi, vlastnými vozidlami a kvalitným tímom zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1801770  Dátum zverejnenia: 9.10.2014