Transport Manager s nemeckým jazykom

TIREX, spol. s r.o.

Miesto práce
Nobelova ul. 9/A, Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-aktívna agenda transport managera ( teda pri obchodovaní s prepravami )
-preberanie odkazov, odpovedanie na maily, vybavovanie telefonátov, komunikácia so zákazníkmi ( aj v nemčine ) a dopravcami (v slovenskom jazyku)
-vyhľadávanie voľných dopravcov pre konkrétnu prepravu
-tvorba objednávok a ich zasielanie a potvrdzovanie
-administratíva spojená s prepravným prípadom
-riešenie škodových udalosti za pomoci makléra a právnika

-ponúkame zaučenie počas prvých týždňov
-kultúrne a moderné pracovné prostredie
-možnosť profesijného a finančného rastu

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť s profesijným životopisom zasielať mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax v doprave alebo zasielateľstve je vítaná .
Dôležitá je pre nás komunikatívnosť . Často budete v telefonickom kontakte so zákazníkom a dopravcom .
Denne budete pracovať s dokladmi - napr. objednávkami . Tu je dôležitá minimálna chybovosť .

Sme stabilná slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 29 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy. Disponujeme vlastnou administratívnou budovou a skladovými priestormi, vlastnými vozidlami a kvalitným tímom zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1771863  Dátum zverejnenia: 2.10.2014