Asistent/ka Transport Managera s talianskym jazykom

TIREX, spol. s r.o.

Miesto práce
Nobelova ul. 9/A, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-aktívna pomoc transport managerovi pri zabezpečovaní služieb medzinárodnej kamiónovej prepravy
-vyhľadávanie voľných vozidiel pre tovar
-predaj prepráv dopravným spoločnostiam podľa inštrukcií transport managera
-preberanie odkazov, odpovedanie na maily, vybavovanie telefonátov, komunikácia so zahraničnými zákazníkmi a slovenskými dopravcami
-spracovanie objednávok : ich tvorba , potvrdzovanie a zasielanie .
-administratíva spojená s dopravným prípadom, najmä evidencia dokladov a informácií týkajúcich sa uskutočnených prepráv .
-postupné učenie sa procesu špedície za účelom kariérneho postupu

-ponúkame zaučenie počas prvých týždňov
-kultúrne a moderné pracovné prostredie
-možnosť profesijného a finančného rastu, ktoré záležia v hlavnej miere na uchádzačovi a v jeho pracovnom postoji

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť s profesijným životopisom zasielať mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Počet rokov praxe

1

Prax v administratíve alebo obchode minimálne 1 rok nepretržite u jedného zamestnávateľa na Slovensku .
Práca je vhodná pre komunikatívnych ľudí (často budete telefonovať a komunikovať cez mail ) .
Uprednostňujeme samostatných uchádzačov u ktorých je možné overiť referencie u predchádzajúcich zamestnávateľov , s ochotou pracovať a postupne zarábať viac peniazí .

Sme stabilná slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 29 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy. Disponujeme vlastnou administratívnou budovou a skladovými priestormi, vlastnými vozidlami a kvalitným tímom zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1758614  Dátum zverejnenia: 25.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou