Software Tester

TIPSPORT SK, a.s.

Miesto práce
Jána Kalinčiaka 14, Žilina 010 01, okres Žilina
Termín nástupu
10.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Plat dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za testovanie informačných systémov
• analýza chýb vrátane návrhov riešení
• príprava testovacích scenárov pre testy
• spolupráca s týmom vývojárov na zaistenie opravy chýb v SW

• zaujímavú prácu v stabilnej, technicky vyspelej a prestížnej spoločnosti
• dobré mzdové ohodnotenie
• široký systém zamestnaneckých výhod a nadštandardných benefitov
• prácu na plný úväzok, zdravotné voľno
• individuálne rozvrhnutie pracovnej doby
• možnosť Home-Office
• možnosť sebarealizácie na zodpovednej pozícii, možnosti sebavzdelávania
• prácu v dynamickom a priateľskom kolektíve

Štrukturovaný životopis zasielajte elektronicky na mail [email protected], odpovedať budeme len na žiadosti, ktoré spĺňajú nami požadované kritériá.
Uchádzač o zamestnanie nie je povinný zasielať svoju fotografiu.
Uchádzač je oboznámený s tým, že jeho osobné údaje v rozsahu kontaktné údaje, životopis a motivačný list, budú uložené v databanke pre uchádzačov a spracovávané spoločnosťou TIPSPORT SK, a.s., J. Kalinčiaka 14, 010 01 Žilina, IČO: 36436861 za účelom výberového konania v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície. S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje sa v databanke uchovávajú po dobu výberového konania a sú po 3 mesiacoch od jeho skončenia vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výpočtová technika/elektrotechnika výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti na obdobnej pozícii
• znalosť oblasti kurzového tipovania, aktívny tipér
• prehľad na trhu stávkových kancelárií
• znalosť SW JIRA alebo podobného issue tracking nástroja
• znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni
• výborná práca s PC
• analytické myslenie
• ochota a schopnosť ďalej sa vzdelávať
• dôkladnosť a dôraz na detail
• vysoké pracovné nasadenie
• komunikatívnosť
• schopnosť pracovať pod stresom

Prevádzkovanie cca 400 stávkových kancelárií /kurzových stávok/ a internetového tipovania,
s celoslovenskou pôsobnosťou. V Českej republike jednotka na trhu, s prevádzkovaním viac ako 1000 stávkových kancelárií.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1916447  Dátum zverejnenia: 1.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat dohodou.