Reagujte bez životopisu

PHP developer (remote) | Tipli.cz

Tipli s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
2 750 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tipli lidem vrací část peněz zpět při nákupu na internetu u více než 3 000+ partnerských obchodů a působí aktuálně v 8 zemích střední a východní Evropy (CZ, SK, RO, HU, PL, BG, HR, SI).

Tipli ročně zprostředkuje jednotky milionů nákupů a aktuálně uživatelé mohou využívat k získání odměn náš webový portál, mobilní aplikaci pro iOS, Android a náš doplněk do prohlížeče.

V Tipli pracuje více než 50+ motivovaných lidí, kteří jsou součásti několika týmů jako je product & development, marketing, customer support nebo content.

Do našeho development týmu aktuálně hledáme nového parťáka, který nám pomůže posouvat náš backend.

Náplň práce:

  • vývoj backendu našich projektů v PHP 8, Nette frameworku a Doctrine + MariaDB
  • spolupráce na začlenění nových technologií do backend prostředí a rozvoje celého projektu
  • výkonnostní optimalizace backendu za účelem dosažení našich produktových cílů
  • spolupráce s frontend týmem a produktovým týmem při řešení sdílených projektů
  • agilní vývoj bez složitých procesů

Co od tebe očekáváme:

  • zkušenost s vývojem náročnějších aplikací
  • znalost práce alespoň v jednom z frameworků Nette, Symfony nebo Laravel
  • práce s Dockerem
  • samostatnost, výborná komunikace, zodpovědnost a pečlivost pro detail a organizovaný kód
  • psát kód s důrazem na rychlost a jednoduchost a vytvářet nekomplexní řešení, která lze dobře testovat a monitorovat
  • být zvídavý, mít touhu se neustále posouvat a radost z dosažených výsledků
  • verzovat kód na Githubu, nasazovat přes buddy.works a monitorovat přes NewRelic
  • výhodou zkušenost s Redisem a RabbitMQ
  • výhodou pokročilé zkušenosti s dockerem, cloudovými službami nebo dev ops a jiné

Proč si vybrat Tipli:

  • práce na home office, můžeš pracovat odkudkoliv
  • práce na plný úvazek nebo part-time (aspoň 80 hodin měsíčně)
  • možnost podílet se na projektu, kde každá změna má okamžitě viditelný dopad
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • firemní vybavení a podpora vzdělávání
  • pravidelné teambuildingy, kde se rádi všichni společně potkáváme
  • budeš posouvat produkt, který někdo ve tvém okolí možná už používá

Jak bude probíhat nábor:

  • úvodní rozhovor
  • zadání testovacího projektu a jeho realizace
  • diskuse nad výsledkem úkolu
  • nabídka

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Občerstvení na pracovišti
Možnost delšího neplaceného volna
Možnost si napracovat hodiny
Práce převážně z domova
Individuální rozvržení pracovní doby
Firemní akce
Bonusy/prémie
Příspěvek na dopravu
Vyhrazený čas na inovace
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Petr Jirásek
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4809770  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 750 EUR/měsíc