Skladník s rozvozom

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Nová 5, Pezinok - Grinava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Od 800€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kumulovaná pozícia. Práca vo vonkajších aj vnútorných skladoch a dielni. Vychystávanie a výdaj výrobkov. Fyzický príjem materiálov. Rozvoz produktov zákazníkovi prevažne na stavby, nákup a dovoz materiálu vozidlami do 3,5t alebo nad 3,5t. Práca s VZV sk.II, pomocné práce vo výrobe.

Dobré autobusové i vlakové spojenie, cesta autom z BA bez zdržania. Ubytovanie neposkytujeme. Vhodné pre uchádzačov z okolia.

Vážni záujemcovia zasielajú životopis, na ktorý budú v prípade záujmu kontaktovaní. Ponuka platná do obsadenia pozície.
Vyhradzujeme si právo nezaradiť nevhodného uchádzača do výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2017 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Skladník, Vodič
2

Skúsenosti s predmetnou pracovnou pozíciou, skladové hospodárstvo. Vodič dodávky do 3,5t (plachta), prípadne nad 3,5t. Skúsenosti s prácou v kovovýrobe či strojárstve vítané.
Zodpovednosť, samostatnosť, bezúhonnosť, pracovitosť, spoľahlivosť, práca s PC, ...

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nová 5
902 03 Pezinok - Grinava
ID: 2247649   Dátum zverejnenia: 22.2.2017