Skladník s rozvozom

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Nová 5, Pezinok - Grinava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Od 850€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kumulovaná pozícia. Práca vo vonkajších aj vnútorných skladoch a dielni. Vychystávanie a výdaj výrobkov. Fyzický príjem materiálov. Rozvoz produktov zákazníkovi prevažne na stavby, nákup a dovoz materiálu vozidlami do 3,5t alebo nad 3,5t. Práca s VZV, pomocné práce vo výrobe.

Dobré autobusové i vlakové spojenie, cesta autom bez zdržania. Ubytovanie neposkytujeme. Vhodné pre uchádzačov z okolia.

Vážni záujemcovia zasielajú životopis, na ktorý budú v prípade záujmu kontaktovaní. Ponuka platná do obsadenia pozície.
Vyhradzujeme si právo nezaradiť nevhodného uchádzača do výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2017 (ostáva ešte 56 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

Skladník, Vodič
2

Skúsenosti s predmetnou pracovnou pozíciou, skladové hospodárstvo. Vodič dodávky do 3,5t (plachta), prípadne nad 3,5t. Skúsenosti s prácou v kovovýrobe či strojárstve vítané.
Zodpovednosť, samostatnosť, bezúhonnosť, pracovitosť, spoľahlivosť, práca s PC, ...

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nová 5
902 03 Pezinok - Grinava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2247649   Dátum zverejnenia: 12.11.2016