Technicko obchodný manažér

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Nová 5, Pezinok - Grinava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Základ+Prémie / spolu: 1000-1800€ a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovné činnosti administratívneho, technického a obchodného charakteru
- oslovovanie zákazníkov a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, udržiavanie kontaktu so zákazníkom - Slovensko prípadne zahraničie
- vypracovávanie cenových ponúk podľa projektovej dokumentácie a sledovanie ich aktuálneho stavu
- spracovanie objednávok a podkladov v technickom riešení pre výrobu a realizáciu, prípadné technické návrhy
- komunikácia s obchodným, výrobným a nákupným oddelením
- komunikácia so zákazníkmi, informácie o technickom vyhotovení a cenách
- kompletné riešenie a zabezpečenie zákazky, návšteva zákazníka alebo miesta realizácie

- kolektívna aj samostatná zaujímavá práca v mladom tíme
- platové možnosti závislé od vlastnej činnosti a šikovnosti
- priestor pre sebarealizáciu a vlastné nápady
- prevádzka sa nachádza v Grinave na začiatku PK pár km od BA
- dobré vlakové aj autobusové spojenie, autom bez zdržania
- ročné a individuálne odmeny
- telefón aj na súkromné účely
- iné

Hľadáme šikovných technicky a obchodne zdatných ambicióznych ľudí, ktorí majú chuť a odvahu dosahovať ciele. Pri zvládnutí predmetnej pozície priemerná mzda min 1200.-€ brutto a viac.

Potrebné zaslať životopis a dohodnúť si mailom alebo telefonicky osobný pohovor. Ponuka platí až do obsadenia pozícií.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2017 (ostáva ešte 52 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Strojárstvo, Výroba

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

prax v oblasti TZB, stavebníctva alebo výroby,
komunikatívnosť, zodpovednosť, technické a obchodné myslenie, čítanie technických výkresov, samostatnosť, ambície profesného a platového rastu, skúsenosti s obchodom a predajom vítané

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nová 5
902 03 Pezinok - Grinava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2246135   Dátum zverejnenia: 12.11.2016