Vedúci výroby

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Nová 5, Pezinok - Grinava, okres Pezinok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základ + prémie od produkcie + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť a zodpovednosť za bezproblémový a funkčný chod výroby
- Vybudovanie si vlastného pracovného a personálneho prostredia,
- Podieľanie sa na riešení a zavádzaní technologických postupov výroby,
- Riadenie výrobného procesu a pracovníkov prevádzky,
- Komunikácia medzi vedením, obchodno-technickým oddelením, výrobnými pracovníkmi a ostatnými úsekmi,
- Vyhodnocovanie stavu procesu výroby, termínové rozlíšenia stavu zákazky a jej ukončenia, dohľad nad riešenými procesmi
- Technické a personálne riešenia nedostatkov výroby a strojného vybavenia - opravy, servisy, revízie a pod.
- Kontrola a evidencia dochádzky, vydávanie pracovných pokynov, usmerňovanie podriadených pracovníkov k dosahovaniu vyššej produkcie a vyvodzovanie dôsledkov z nedosahovania stanovených cieľov a nariadení
- Riešenie reklamačných záležitostí, zisťovanie príčin a ich odstránenie,
- Návrhy na zlepšenia a inovácie, riešenie ich realizácií, zavádzanie nových procesov,
- Zodpovednosť za dodržiavanie ISO, BOZP, PO a interných predpisov a smerníc na pracovisku, nápravné opatrenia a ich uplatnenie v praxi,
- Oboznamovanie výrobných pracovníkov o technológiách, výrobných postupov produkovaných výrobkov a kvalite, vedenie porád
- Pravidelné podávanie správ nadriadeným o stave prevádzky
- Bližšie nešpecifikované povinnosti vedúceho pracovníka

- budú odprezentované až vážnym záujemcom pri 3. osobnom pohovore
- adekvátne ohodnotenie k vykonávanej pozícii a charakteru prevádzky

Informácie o výberovom konaní

Ponuka bude platná do obsadenia pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Personalistika - Základy
AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- hľadáme skúseného človeka z oblasti riadenia výrobných procesov a ľudských zdrojov pre rozšírenie prevádzky
- samostatnosť, zodpovednosť, lojálnosť, znalosť problematiky dielenskej výroby
- nutné osobnostné a vedomostné predpoklady k predmetnej pozícii

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2188208  Dátum zverejnenia: 18.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ + prémie od produkcie + odmeny