Robotník vo výrobe VZT / Klampiar

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Grinava, Pezinok
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Podľa zaradenia: základ + prémie 750-950

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strojná a ručná výroba vzduchotechnického potrubia a príslušenstva - príprava a výroba polotovarov a konečných výrobkov. Práca s plechom a ostatným kovom.
Pracovné činnosti na dielni závislé od zaradenia na konkrétne pracovisko, od dokončovacích prác až po prácu so špecializovaným strojným zariadením. Chceme obsadiť hlavne pozície: Dokončovači - výroba a skladanie hranatého potrubia a príslušenstva, Kruhári - výroba kruhových tvaroviek a príslušenstva,

UBYTOVANIE na adrese prevádzky
Platové ohodnotenie podľa zaradenia a produkcie.
Koncoročné a individuálne odmeny.
Jednozmenná prevádzka - ranná zmena.
Práca iba na adrese prevádzky.
Dobré autobusové i vlakové spojenie.
Ubytovanie možné aj v blízkej ubytovni.
Možnosť nadčasov.

Záujemcovia si dohodnú telefonicky na čísle 0903301186 alebo mailom osobný pohovor. (volať v pracovné dni 8:00-16:00) Zaslať životopis.
Hlásiť sa o prácu je možné po celý rok. V letných mesiacoch aj možnosť brigády.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebný klampiar, klampiar, zámočník, zvárač, potrubár, montér vzduchotechniky, .......

Predpoklady na prácu s plechmi alebo kovmi.
Schopnosť a chuť naučiť sa pracovať so strojným vybavením.
Zodpovednosť, pracovitosť, spoľahlivosť, manuálna zručnosť, bezúhonnosť, ...
Prax s konkrétnym druhom výroby vítaná.

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nová 5
902 03 Pezinok - Grinava
ID: 1760023   Dátum zverejnenia: 10.10.2016