Obchodný referent pre výrobu

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Nová 5, Pezinok - Grinava, Bratislava, okres Pezinok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Základ + Prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nenáročné pracovné činnosti administratívneho, technického a obchodného charakteru
- vypracovávanie cenových ponúk a sledovanie ich aktuálneho stavu
- spracovanie objednávok a podkladov v technickom riešení pre výrobu
- komunikácia s obchodným a výrobným oddelením
- komunikácia so zákazníkmi, informácie o produktoch, cenách a technickom vyhotovení
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí

- zaučenie a uvedenie do činností
- kolektívna aj samostatná práca
- platové možnosti závislé od objemu vlastnej práce
- priestor pre sebarealizáciu a vlastné nápady
- prevádzka sa nachádza v Grinave na začiatku PK od BA
- dobré autobusové aj vlakové spojenie, autom bez zápchy smerom BA,
- odmeny
- iné

Hľadáme šikovných technicky zdatných ambicióznych ľudí, ktorí majú chuť a odvahu dosahovať ciele.
Potrebné zaslať životopis a telefonicky 8:00-16:00 si dohodnúť osobný pohovor na čísle 0903301186. Ponuka platí až do obsadenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Strojárstvo, Výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, zodpovednosť, technické myslenie, čítanie technických výkresov, samostatnosť, ambície profesného a platového rastu, skúsenosť s predajom.

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1319173  Dátum zverejnenia: 8.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základ + Prémie