Upratovačka

DRÁČIK - TINACO, spol. s r.o.

Miesto práce
Diaĺničná cesta 2, Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.výkonnostné prémie do 2,- EUR brutto na hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hlavnou náplňou práce je upratovanie kancelárskych a skladových priestorov
- vysávanie, utieranie prachu, denné čistenie hygienických zariadení ,
dopĺňanie hygienických prípravkov, vyprázdňovanie smetných košov,
leštenie sklenných plôch, umývanie vstupných priestorov
- t.j. udržiavanie čistoty v pridelenom priestore

- práca v dynamickej obchodnej spoločnosti
- mladý kolektív
- zamestnanecké zľavy
- spoločnosť zabezpečí bezplatnú firemnú autobusovú dopravu na trase Ivánka
pri Dunaji, Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Slovenský Grob, Logistické centrum
ProLogis Senec a späť
a taktiež na trase Bratislava , Svätý Jur, Pezinok, Viničné , Logistické centrum
Prologis Senec a späť

Ak Vás zaujala naša ponuka a spĺňate požadované kritéria, pošlite nám životopis prostredníctvom portálu Profesia.sk. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z.a Nariadenia (EÚ) 2016/679 o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilnosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- dôslednosť pri plnení pracovných povinností

Spoločnosť Dráčik zaoberajúca sa nákupom a predajom tovaru.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1816493  Dátum zverejnenia: 21.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.