Frontend Developer (PHP/JavaScript)

Timone Management s.r.o.

Místo práce
Antala Staška 510/38, 140 00 Praha 4, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy na vývoj vlastních firemních webů zaměřených na sport.

Náplň práce:

Programování frontendové části projektu se zaměřením na max. výkon
Práce s pokročilým kešováním a clusterovým systémem
Využití agilního programování
Testování

Zaměstnanecké výhody, benefity

● Dlouhodobou práci na vlastních projektech, kt. navštíví miliony lidí denně
● Příjemnou pracovní atmosféru v projektových týmech do 6 lidí
● Zázemí malých kanceláří (žádný open-space)
● Přístup ke vzdělání a zvyšování kvalifikace v oboru (literatura, školení, semináře)
● Nadprůměrný plat dle odpovídající kvalifikaci
● Významné finanční bonusy na základě pracovního výkonu
● Stabilitu a zázemí úspěšné české firmy
● Kvalitní pracovní stanici a pracovní notebook samozřejmostí
● Pravidelné společné mimopracovní aktivity od rekreačního sportování přes kulturní zážitky až po
příjemná posezení v hospůdce
● Možnost odpočinku v dobře vybaveném relax roomu (šipky, fotbálek, TV, Xbox, stereo)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

PHP - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Velmi dobrá znalost JavaScriptu (CoffeeScript výhodou)
Zkušenosti s psaním testů a testováním (PHP Unit, Jenkins, Mocha)
Dobrá znalost PHP a MySQL
Znalost HTML5 a CSS3 (LESS výhodou)
Zkušenosti s technologií Docker výhodou
Zájem o sport a celkový sportovní přehled
OS: Linux nebo Mac

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timone je původem softwarová společnost působící na českém, německém, rakouském a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3117303  Dátum zverejnenia: 29.6.2017