Software developer/konzultant s AJ do Německa

Timone Management s.r.o.

Místo práce
Antala Staška 2027/79a, 140 00 Praha 4, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste vývojář a uvažujete o práci v Německu? Máte zájem o krátkodobější nebo dlouhodobější projekt se zaměřením vývoje v C, c++, Java, .Net , PHP, SAP nebo v jiném jazyce/technologii? Chcete mít oporu v kvalitní IT Outsoucingové agentuře se zkušenostmi z oboru a DE prostředí?
Pomůžeme Vám s nabídkou pozice ,,na míru´´ - dle Vašich znalostí, preferencí, jazykové vybavenosti , délky projektu, typu spolupráce (HPP/ŽL) a lokalit.
Timone management dlouhodobě spolupracuje s menšími/středně velkými společnostmi především v Německu, dále též v Rakousku a Švýcarsku. Našimi partnery jsou společnosti z oblasti automotive, Telco, SW houses, banking , sw firem a další.

Nabízíme:
1) Osobní přístup a jednání ve smyslu ,,co člověk - to jedinečný projekt´´
2) Pozice v Německu se znalostí AJ jazyka nebo Německého jazyka
3) Zajištěné a hrazené ubytování (v případě ŽL)
4) Podporu v době projektu, pomoc se smlouvami, procesy a jednáním s koncovou firmou
5) Úvazek na ŽL s alokací v DE nebo HPP přímo pod DE společností
6) Nástup dohodou
7) Odpovídající finanční ohodnocení - vycházíme z Vašich představ
8) Návrhy a pomoc s kvalitní prezentací Vašeho Cv pro německé společnosti

Postup:
1) Zjistíme Vaše možnosti a preference
2) Doporučíme profil s detaily do vybraných společností na otevřené pozice + na plánované
3) Zajistíme pohovory
Aktuálně/průběžně doplňujeme např. týmy:
1) C embedded pozice Drážďany – automotive (nj)
2) C++ developer/tester Drážďany - automotive (aj)
3) C/c++ developer v Chemnitz – telco (aj)
4) C embedded developer s Linux – (aj)
5) J2EE pozice v Karlsruhe- různé projekty (aj)
6) Java developer v Německu – (aj nebo nj )různé lokality, různé společnosti - ,,na míru´
7) .NET developer v Německu - (aj nebo nj )různé lokality, různé společnosti - ,,na mír´´
8) PHP developer Prien – (aj)
9) SAP PI/XI/BO/BI atd. pozice napříč Německem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajištěné a hrazené ubytování
- podpora z ČR
- návrhy úpravy CV pro vhodné prezentování do Německa

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timone je původem softwarová společnost působící na českém, německém, rakouském a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2586026  Dátum zverejnenia: 31.5.2016