Senior DBA Administrator

Timone Management s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vytváření nových databází, schémat a objektů
• upgrade a ladění databází
• řešení problémů na MY ORACLE SUPPORT
• zálohování databází RMANem
• archivace na úrovni databázových souborů
• ladění a úpravy databázových příkazů (select,update,delete)
• clusterware
• ASM
• AUDIT
• partitioning – návrh a řešení výkonnosti u běžících aplikací
• reporting a analýza logů
• spolupráce při plnění požadavků standardů PCI DSS, ISO 27001, ISO 20000

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Příjemné a přátelské prostředí
• Dobrá dostupnost
• Benefity jako 13.plat, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na dopravu, penzij.připojištění a další
• Mezinárodní prostředí a stabilní zázemí, komunikace v angličtině

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• velmi dobrá znalost postgreSQL databáze
• dobrá znalost Oracle databáze
• znalost MySQL výhodou
• velmi dobrá znalost správy JAVA aplikací, hlavně Tomcat, Glassfish, WebSphere
• výhodou znalost virtualizace (VMware) a OS Linux
• znalost backup nástrojů RMAN, TMS, Avamar
• zkušenosti se psaním dokumentace jako jsou konfigurační standardy a provozní manuály
• výhodou znalost ITIL procesů
• pokročilá znalost AJ slovem i písmem
• minimálně 3 roky zkušeností se správou databází
• zkušenosti s transakčním systémem výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timone je původem softwarová společnost působící na českém, německém, rakouském a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2545441  Dátum zverejnenia: 3.5.2016