ASP.NET/C# developer (Praha/Mladá Boleslav/homeoffice)

Timone Management s.r.o.

Místo práce
Praha, Okres Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.09.2015
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 70000 Kč/měsíc, dle pozice a prokázaných zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

1.pozice PRAHA - na ŽL

Hledáme kandidáty s minimálně 3-4 letou zkušeností na projekt vývoje stávajícího systému pro logistickou společnost působící po celém světě.

Jedná se o projekt smluvně na ŽL, smlouva zatím na půl roku s možností prodloužení v případě kvalitní spolupráce.
Místo pracoviště Praha 4.
Nutná alespoň pasivní znalost angličtiny.
Začátek projektu ihned – nejpozději 15.9.2015 !

Vyžadované znalosti :
- Analýza, vývoj a údržba SW aplikací
- Návrh a řešení problémů
- Optimalizace řešení
- Spolupráce s týmy na zajímavých projektech napříč celou společností
- Profesionální znalost programování v .NET a C#
- Znalost vývoje třívrstvých aplikací – zaměření na web
- Znalost MS SQL, dále pak SQL a T-SQL
- Alespoň základní znalost JavaScript, HTML, CSS
- Analytické schopnosti, týmový přístup, spolehlivost,samostatnost, ochotu vzdělávat se a rychle se učit, aktivní přístup k problémům

2.pozice Mladá Boleslav/homeoffice - na ŽL

Zapracování 6 týdnů v Mladé Boleslavi, následně 2-3 dny týdně z domu a 2-3 dny z Mladé Boleslavi.
Nástup nejlépe ihned, nejpozději během září.
Projekt předpokládán na 3-4 roky.

Popis práce:

Analýza systémů a systémových procesů, definice požadavků na vývoj IT systémů a jejich rozhraní
Aplikace know-how a zkušeností s používanými technologiemi, trendy a IT metodikami v rámci aktivní účasti na projektech
Systémový návrh, vývoj a testování aplikací
Příprava, vývoj a tvorba technologických konceptů/prototypů aplikací
Správa a podpora aplikací
Tvorba systémové dokumentace
Všeobecná podpora projektů
Consulting, prezentace řešení a služeb zákazníkům
Implementace inovativních technologií u zákazníka
Příprava, zaškolení a training nových programátorů/konzultantů
Zvyšování know-how a efektivity vývojového týmu
Podpora spolupráce v rámci H&D, zákazníků a dodavatelů

Nutné pro výkon:
Znalost technologií - .NET, ASP .NET
Znalost vývoje v C#
Znalost OOP, SOA (jako SOAP, REST, JSON, AJAX, …), relačních databází a LINQ
Schopnost efektivního a přesného vyjadřování
Vynikající komunikativní a prezentační dovednosti

Výhodou:
Znalost cloudových technologií (MS Azure)
Znalost vývoje MS SharePoint
Znalost technologií vývoje mobilních aplikací (iOS, Android, Win 8)
Znalost programovacích jazyků JAVA, Objective-C, C++
Znalost ERP systémů (SAP, MS Dynamics, atd.)

Nabízíme:
- zázemí mezinárodní a stabilní společnosti
- možnost dalšího růstu
- systém benefitů

3.pozice Praha - HPP

- Údržba a rozvoj aplikací zdravotnických registrů
- dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr

Vyžadované znalosti:
- dobrá znalost programování v C#
- zkušenost s vývojem UI v ASP.NET
- znalost technologií Microsoft (.NET, C#, ASP.NET) a dalších technologií (HTTP, HTML, JS, jQuery, XML)
- zkušenosti s používáním unit testů
- zkušenost s týmovým vývojem (nejlépe s použitím TFS),
- znalost UML
- znalost MVC a SharePoint Foundation/MOSS výhodou

Nabízíme:
- zajímavou a zodpovědnou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem
- systém volitelných zaměstnaneckých výhod
- možnost osobního i profesního růstu
- pohyblivou pracovní dobu
- znalostní podporu členů vývojového týmu zdravotnických registrů

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timone je původem softwarová společnost působící na českém, německém, rakouském a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2219341  Dátum zverejnenia: 12.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40000 - 70000 Kč/měsíc, dle pozice a prokázaných zkušeností