Technológ

TIMM SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Nozdrkovce, Trenčín-Biskupice
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiacKonečná mzda sa odvíja od skúseností a schopností uchádzača a bude predmetom individuálnej ponuky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

My, v TIMM Ropes by Wilhelmsen, sme moderná a inovatívna spoločnosť zaoberajúca sa unikátnou produkciou lán pre lodiarsky a rybársky priemysel s exportom takmer po celom svete.

Vyrábame skvelé laná a inováciami formujeme námorný priemysel!

Hľadáme novú posilu k nám do spoločnosti, kolegu/kolegyňu, ktorý má v sebe technickú zručnosť a nadšenie pre prácu na zaujímavých projektoch .

Náplň práce:
- určovanie technologického postupu pre vyhotovenie zákaziek (produktov): materiálové požiadavky – kusovník , vhodná technológia – výrobný zdroj, postup pri nových produktoch

- riadenie dokumentácie – Technologické karty, Výrobné štandardy, Pracovné inštrukcie: vytváranie nových dokumentov, revidovanie existujúcich, distribúcia a archivácia

- riadenie procesu zavádzania nových výrobných postupov, nových produktov – spätná analýza,

- navrhovanie zlepšovania technologických postupov v rámci systému neustáleho zlepšovanie a optimalizácie technolog. postupov,

- vypracovanie technologickej prípravy výroby: zber údajov a parametrov určujúcich obmedzenia vo výrobe, konzultácia špecifických požiadaviek zákazníkov pred potvrdením objednávky

- podpora produkcie a obchodného oddelenia

- vytváranie kalkulátorov pre výrobu a ich aktualizácia

* príjemné, moderné a inovatívne pracovné prostredie a podporujúca firemná kultúra
* možnosť kariérneho rastu a ďaľšieho vzdelávania, sebarealizácia a podpora interného
talentu
* interné kurzy anglického jazyka
* letná a vianočná odmena (spolu až do výšky jedného mesačného platu)
* služobný PC a telefón
* stravné a príplatky nad rámec zákona
* príspevok a extra voľné dni pri významných životných udalostiach
* príspevok pri pracovných jubileách
* príspevok na dopravu
* príspevok (2 % z hrubej mzdy) na dôchodkové sporenie po 1. odpracovanom roku
* firemné podujatia, teambuildingy a akcie
* káva, ovocie na pracovisku, vitamínové balíčky
* bonus za odporúčanie nového kolegu
* zľavy na nákup sortimentu s partnermi spoločnosti
* odmeny za darcovstvo krvi

Ak vás naša ponuka zaujala, bude nám potešením obdržať váš životopis!
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- technické a analytické myslenie
- prax vo výrobe výhodou
- MS office - pokročilý
- tímový hráč
- manuálna zručnosť
-základná znalosť ISO noriem

Spoločnosť je dcérskou spoločnosťou nórskej firmy Wilhelmsen Ships Service.
Sme inovatívna a moderná firma, založená v roku 2001, ktorá sa zaoberá
produkciou lán pre lodiarsky a rybársky priemysel s exportom takmer po celom svete
Podporujeme kariérny rast všetkých zamestnancov a pre úspešné dosiahnutie našich podnikateľských cieľov kladieme dôraz na rozvoj kompetencií a spokojnosť zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4753040  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac