Elektrikár/Elektormontér/Schaltschrankverdrahter

Timepart Personalservice GmbH

Miesto práce
Mníchov, Nemecko
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1680-2350 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ihneď skúsených Elektrikárov, Elektromontérov (Schaltschrankverdrahter)

Vašou úlohou bude napríklad:
* inštalácia podľa kresby
* montáž, inštalácia a skúška elektrických zariadení
* meranie a testovanie elektrických obvodov
* dokončenie rozvádzačov a spínačov u distribúcie energie
a iné

Výkon práce: Mníchov a ďalšie oblasti Nemecka
Plat: od 10 - 14 Eur brutto + 40 Euro príplatky
Nástup : ihneď
Znalosť nemeckého jazyka je nutná : mierne pokročilá úroveň vo svojom obore (úroveň B1)
Práca nie je na zmeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Energetika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Sme nemecká personálna agentúra so sídlom v Chemnitz a ponúkame pracovnú zmluvu na hlavný, aj vedľajší pracovný pomer. Vašim požiadavkam sa prispôsobíme a na základe Vaších pracovných skúseností Vám ponúkneme prácu na mieru. Hľadáme vyučené, odborné, ale aj pomocné pracovné sily do celého Nemecka a taktiež pohraničných oblastí, vhodných na každodenné pendlovanie. Možné je i obsadenie dvojíc či menších skupiniek, pričom je nutná znalosť nemeckého jazyka každého zamestnanca a musia byť "pojazdní" (teda mať k dispozícií aspoň jeden automobil). Ponúkame aj pomoc pri zaistení ubytovania.
ID: 2661743  Dátum zverejnenia: 27.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1680-2350 Eur