Manažér CZ-SK (živočíšnu výrobu)

TIMAC AGRO CZECH s.r.o.

Miesto práce
Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TIMAC AGRO CZECH s.r.o. a TIMAC AGRO SLOVAKIA s.r.o. (dcérske spoločnosti francúzskej spoločnosti Groupe Roullier) ponúkajú špecifické hnojivá a špecifické doplnky v živočíšnej výrobe, vrátane servisu a poradenstva.

V súvislosti s rozvíjaním našich aktivít v Českej republike a v Slovenskej republike, hľadáme dynamického spolupracovníka s orientáciou na výsledok, na pozíciu Manažéra pre živočíšnu výrobu CZ SK.

Náplň práce:
- vytváranie predajnej stratégie produktového portfólia spoločnosti, vrátane komunikačných nástrojov
- príprava predajných argumentov pre obchodný tím a realizácia školení obchodných zástupcov a partnerov
- podpora obchodnej činnosti: rozvíjanie obchodných vzťahov s distribúciou a s farmármi
- analyzovanie a vyhodnocovanie situácie na trhu
- spolupráca s autoritami

Požadujeme:
- VŠ/SŠ vzdelanie poľnohospodárskeho (odbor zootechnika) alebo veterinárneho smeru
- skúsenosti v poľnohospodárstve alebo v potravinárstve sú výhodou
- pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventov VŠ s krátkou praxou v ŽV (1-2 roky)
- obchodné skúsenosti sú výhodou
- dobré organizačné schopnosti a komunikatívnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- anglický jazyk je podmienkou
- vodičský preukaz skupiny B (služobné cesty na území ČR a SK)
- dobrá užívateľská znalosť práce s PC (MS Office)

Ponúkame:
- tvorivú prácu založenú na osobnej samostatnosti a možnosti sebarealizácie
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť profesionálneho rastu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- služobné auto, mobilný tel., notebook
- pracovisko v mieste bydliska

V prípade Vášho záujmu pošlite svoju prihlášku a životopis.

Ak budete vhodným kandidátom na túto pozíciu, budeme Vás do 14 dní kontaktovať. V opačnom prípade, zaradíme Vaše CV do aktívnej databázy uchádzačov o zamestnanie, aby sme Vás mohli do budúcna osloviť s vhodnou pracovnou ponukou.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 1817260  Dátum zverejnenia: 30.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.