Realitný maklér / maklérka

TIMA Real, s.r.o.

Hlavná 34, Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 10 000 EUR/mesiacProvízny systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Flexibilita, cieľavedomosť, chuť pracovať s ľuďmi s príjmom bez hraníc? Ak si sa v tomto našiel, tak sa vidíme.

Ponúkame:
- variabilný pracovný čas
- provízne ohodnotenie
- príjemný kolektív
- prácu v zabehnutej realitnej kancelárii
- prepracovanú inzertnú a marketingovú podporu
- zaškolenie

Pre prácu nevyžadujeme prax v realitnej činnosti, pracovníkov zaškoľujeme sami.

Práca je vhodná pre:
- uchádzačov, ktorým neprekáža práca aj v popoludňajších hodinách a cez víkend

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- komunikačné schopnosti
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- pracovitosť, vytrvalosť,
- skúsenosti s obchodom (nie je podmienkou)
- práca s PC (Word, Internet, mailová korešpondencia)
- základné povedomie o spoločenskom a hospodárskom dianí

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Hlavnou náplňou je poskytovanie služieb v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností (bytov, rodinných domov, nebytových priestorov, pozemkov, kancelárskych a obchodných priestorov) a zabezpečenie sprostredkovania kompletného právneho servisu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 1127854  Dátum zverejnenia: 2.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac