Pekár bistra Bagel Coffee Story

Tim Hortons Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hlavné nám. 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
04.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na pravidelnú brigádu alebo na skrátený TPP pekára, ktorého zaučíme pripravovať každé ráno čerstvé pečivo - Bagel. Zaučíme vybraného kandidáta pracovať s našou receptúrou. Jedná sa o 3,5 až 4 hodiny denne (5:30 - 9:30) najlepšie keby bol kandidát z okolia Hlavného námestia v Bratislave. Dotyčný pracovník bude kľúčovým pracovníkom a preto požadujeme dochvíľnosť, zodpovednosť a loyálnosť. Benefitom uchádzača je predošlá prax v obore. Potrebné je zaškolenie, ktoré zavisí od zručnosti kandidáta. Angličtina vítaná ale nieje podmienkou. Termín nástupu je na dohode a závisí na rýchlosti zaškolenia s doporučením nášho školiaceho pracovníka.

Oslovovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak bude záujem vieme sa dohodnúť aj na cukrárskych prácach. Uvádzaný plat je orientačný.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pekár, kuchár, cukrár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovné nasadenie sa žiada 6 - 7 dní v týždni, predošlá prax v obore pekár alebo prax v pizzerii vítaná.

Prevádzovateľ bistra značky Bagel and Coffee story v Bratislave.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2697128  Dátum zverejnenia: 19.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 700