Predavač/ka Žilina

TigerPrint s.r.o.

Sládkovičova 13 a Vysokoškolákov 18, 01008 Žilina, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
Možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na pracovné miesto do predajne TigerPrint s.r.o., na Sládkovičovej 13 a Vysokoškolských internátoch:
Náplňou práce je:
- obsluha zákazníkov
- príjem a výdaj zákaziek
- úprava dokumentov pred tlačou
- tlač z prinesených médií
- obsluha zariadení
- finalizácia dokumentov - väzba, rezanie, laminovanie

Podmienkou je skúsenosť s podobnou prácou. Pracovná doba Sládkovičova: Po - Pia: 7:00 - 18:00 a Vysokoškolákov Internáty: Po - Štv: 8:00 - 16:00, Pia: 8:00 - 11:00 hod.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.
Na pohovor pozveme iba vybraných záujemcov.
Odpoveďou na tento inzerát, zaslaním Vášho životopisu a ďalších osobných materiálov do spoločnosti TigerPrint s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na pozíciu hľadáme človeka so skúsenosťami z oblasti kancelárskych potrieb, technicky zdatného schopného skenovať, pracovať s tlačiarňami a strojmi na prevádzke. Prax nie je nevyhnutnou podmienkou. Hľadáme komunikatívneho človeka s aktívnym prístupom k zákazníkovi.

Grafika od návrhu až po realizáciu, reklamné služby, tlač, maloobchod ....

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1179389  Dátum zverejnenia: 20.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou