Asistent predaja

Tiger Stores Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 18, Bratislava 85101, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu asistenta/ky predaja na TPP v našom tíme Flying Tiger Copenhagen do predajne v Auparku. Nie je to však jediná predajňa, ktorú máme. Môžete nájsť aj ďalšie predajne v Bratislave a v Banskej Bystrici. Ak si milý, usmievavý, šikovný a máš chuť pracovať v našom skvelom tíme, neváhaj nás kontaktovať zaslaním tvojho životopisu na email: eja@tiger-stores.sk alebo nám ho prines osobne na niektorú z predajní. Vyžadujeme prácu cez víkendy aj sviatky. Pracujeme na smeny krátkeho a dlhého týždňa (12 hodín). Predchádzajúce znalosti z predajne sú vítané, ale nie sú potrebné, všetko vás veľmi radi naučíme.
- vyžadujeme zdravotný (potravinársky) preukaz

Zamestnanecká zľava, stravné lístky, možnosť kariérneho postupu

Životopis zasielajte s fotografiou a s názvom predajne, o ktorú prejavujete záujem

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2017 (ostáva ešte 51 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

kreativita, komunikatívnosť, zodpovednosť, schopnosť rýchlo sa učiť, ochota pracovať v kolektíve

Naším cieľom je ponúkať zákazníkom originálne produkty v príjemnom prostredí za podivuhodne prívetivé ceny.
Čo je Flying Tiger Copenhagen? Dánska firma, ktorá otvorila svoju prvú predajňu už v roku 1995 a dnes rozdáva radosť zákazníkom v mnohých predajniach po celom svete. http://sk.flyingtiger.com/sk-SK/ https://www.facebook.com/flyingtigersk/?fref=ts

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Obchodná 43 - 49
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Jágerská
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2787487   Dátum zverejnenia: 8.12.2016