Asistent predaja

Tiger Stores Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Obchodná 43 - 49, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu asistenta/ky predaja na TPP v našom tíme Flying Tiger Copenhagen, v OC Eurovea na Pribinovej 8 na predajni Obchodná 45 v Bratislave a taktiež do predajne v Auparku, ktorú čoskoro otvoríme. Ak si milý, usmievavý, šikovný a máš chuť pracovať v našom skvelom tíme, neváhaj nás kontaktovať zaslaním tvojho životopisu na email: [email protected] alebo nám ho prines osobne na niektorú z predajní. Vyžadujeme prácu cez víkendy aj sviatky. Pracujeme na smeny krátkeho a dlhého týždňa (12 hodín). Predchádzajúce znalosti z predajne sú vítané, ale nie sú potrebné, všetko vás veľmi radi naučíme.
- vyžadujeme zdravotný (potravinársky) preukaz

Zamestnanecká zľava, stravné lístky, možnosť kariérneho postupu

Životopis zasielajte s fotografiou a s názvom predajne, o ktorú prejavujete záujem

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

kreativita, komunikatívnosť, zodpovednosť, schopnosť rýchlo sa učiť, ochota pracovať v kolektíve

Naším cieľom je ponúkať zákazníkom originálne produkty v príjemnom prostredí za prívetivé ceny.
Čo je Flying Tiger Copenhagen? Dánska firma, ktorá otvorila svoju prvú predajňu už v roku 1995 a dnes rozdáva radosť zákazníkom v mnohých predajniach po celom svete. http://sk.flyingtiger.com/sk-SK/ https://www.facebook.com/flyingtigersk/?fref=ts

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2723979  Dátum zverejnenia: 20.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou