Sales Assistant - Tiger

Tiger Stores Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Aupark Tower, Einsteinova 24, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TIGER Bratislava – Sales assistant
Pridajte sa k nám!

Pustili sme sa do ambiciózneho plánu expanzie na Slovensku a do našich dvoch predajní na Obchodnej ulici a v Eurovei hľadáme nových členov tímu so zmiešanou úrovňou skúseností od predavačov až po manažérov predajne. Hľadáme kolegov so záujmom o trvalý pracovný pomer no aj na pozíciu brigádnika počas hektického vianočného obdobia.
Náplňou ponúkanej práce je príjem a aranžovanie tovaru, práca na pokladni, obsluha zákazníkov a aktívna spoluúčasť na chode celej predajne.
Dôležitý je pre nás pozitívny prístup k práci, kreativita, časová flexibilita a hlavne chuť neustále sa vzdelávať.

Pokiaľ radi hľadáte nové výzvy v tejto pracovnej činnosti určite neváhajte a ozvite sa nám. Životopis s fotografiou zašlite na adresu [email protected] , v predmete správy prosím uveďte o ktorú prevádzku máte záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zamestnancov, ktorí sú nadšení pre prácu v maloobchode s ambíciami a zdravým rozumom, kreatívnych, spoľahlivých a plných energie. Pracovné tempo je síce hektické, no zároveň ponúkame obohacujúce a zábavné pracovné miesto s dôrazom na tímovú prácu. Máme škandinávsky typ vedenia s uvoľneným, ale zároveň profesionálnym prístupom.

Naším cieľom je ponúkať zákazníkom originálne produkty v príjemnom prostredí za prívetivé ceny.
Čo je Flying Tiger Copenhagen? Dánska firma, ktorá otvorila svoju prvú predajňu už v roku 1995 a dnes rozdáva radosť zákazníkom v mnohých predajniach po celom svete. http://sk.flyingtiger.com/sk-SK/ https://www.facebook.com/flyingtigersk/?fref=ts

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2243428  Dátum zverejnenia: 4.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou