Pracovník údržby a kontroly

TI AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Zavar
Termín nástupu
1.6.2019
Mzdové podmienky (brutto)
910 - 1 186 EUR/mesiac910

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bežná operatívna údržba, opravy a nastavovanie strojov a strojového vybavenia (ručné ohýbačky, CNC stroje a pneumatické stroje),
- vyhľadávanie závad, ich diagnostika a oprava,
- súvisiace práce pri inštalácii a opravách strojov,
- údržba podľa stanoveného plánu preventívnych opráv,
- plnenie pracovných úloh podobného charakteru podľa zadania nadriadeného,
- v prípade potreby zastupuje pri príjme a pri expedícií materiálu pomocou vnútro firemného IS a pripravuje potrebnú dokumentáciu,
- v prípade potreby spolupracuje s oddelením kvality

-okrem vyššie uvedenej fixnej mzdy odmenové zložky: dochádzkový bonus 70 €, osobné ohodnotenie do 139 €, príplatok za trojzmenný režim 17 €, ostatné zákonné príplatky priemerne 50 €
- vernostné odmeny, vianočný bonus
-príplatky za nadčasy nad rámec ZP
-káva na pracovisku zdarma

Informácie o výberovom konaní

Z kapacitných dôvodov odpovieme iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/ strojárske/ elektrotechnické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- od uchádzača požadujeme proaktívnu účasť na procese výroby,
- manuálna zručnosť, technické myslenie,
- zručnosť v zámočníckych a mechanických prácach a kovoobrábaní,
- znalosť pneumatiky, zvárania, kovoobrábania výhodou,
- § 23 výhodou
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Sme popredným svetovým výrobcom komponentov brzdových a palivových systémov pre automobilový priemysel. Staňte sa členom úspešného tímu!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1480175  Dátum zverejnenia: 3.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 910 - 1 186 EUR/mesiac910