Účtovník/Účtovníčka

ThyssenKrupp Výťahy, s.r.o.

Miesto práce
Nové záhrady I/13A, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo vás čaká:

• Kontrola účtovníctva a jeho internej logiky
• Účtovanie podmienených položiek, rezerv, opravných položiek
• Príprava podkladov pre reporting
• Komunikácia s audítormi v rámci ročnej uzávierky
• Intercompany platby v rámci koncernu
• Dohľad nad celkovým účtovníctvom pre SK pobočku
• Pomoc pri mesačných uzávierkach
• Účtovanie nedokončenej výroby

Čo vám môžeme ponúknuť:

Ako súčasť ThyssenKrupp Elevator, tretej najväčšej výťahárskej spoločnosti na svete, Vám ponúkame:

• výhody spoločnosti s nadnárodným zázemím, tzn. garanciu špičkovej kvality,
• stabilitu a spoľahlivosť
• dlhoročné skúsenosti
• prístup k inovatívnym technológiám, know-how a iným zdrojom
• zároveň si však zachovávame individuálny profesionálny prístup ku každému nášmu zákazníkovi, či už ide o jednotlivcov alebo veľkú firmu
• firemné benefity - výučbu jazykov, príspevky na stravovanie, 5 týždňov dovolenky, príspevky na penzijné a životné poistenie
• príjemné pracovné prostredie
• priateľský kolektív
• zamestnanie na hlavný pracovný pomer, na dobu neurčitú
• nástup ihneď

Bonusy / prémie, Mobilný telefón, Nadštandardné lekárska starostlivosť, Notebook,, Flexibilné začiatok / koniec pracovnej doby, Stravné lístky / príspevok na stravovanie, Vzdelávacie kurzy, školenia, Občerstvenie na pracovisku, Firemné akcie, 13. plat, Možnosť si nadpracovať hodiny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

• dlhoročná skúsenosť v odbore účtovníctva
• PC znalosť - Office, Outlook
• Samostatnosť
• Starostlivosť
• Zodpovednosť
• Flexibilita
• Ochota učiť sa novým veciam
• Schopnosť prevziať zodpovednosť
• Tímový duch
• Nadšenie pre prácu
• Znalosť cudzieho jazyka výhodou, nie podmienkou

Výhodou bude, ak budete vedieť:
• Znalosť práce v účtovnom programe POHODA

Spoločnosť ThyssenKrupp Výťahy, s.r.o. pôsobí na trhu v SR od roku 1998 a je súčasťou nemeckého koncernu. Zaoberá sa predajom, montážou a servisom výťahovej technológie. Nákupy technológie realizuje zo zahraničia a dodávky technológie uskutočňuje v rámci SR.
www.thyssenkrupp-vytahy.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3030798  Dátum zverejnenia: 25.4.2017