Referent odbytu

thyssenkrupp Materials Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie starostlivosti o zákazníkov, aktívne telefonické oslovovanie zákazníkov
- prijímanie a evidovanie objednávok,
- vykonávanie administratívnych úkonov v SAP systéme súvisiacich s odbytovými procesmi
- vyhotovovanie dodacích listov, zabezpečovanie podkladov k fakturácii
- priebežné kontrolovanie pohľadávok, evidovanie nedodaného tovaru
- prieskum trhu
- riešenie reklamácií podľa pokynov nadriadeného
- vypracovávanie požadovaných štatistík predaja a prehľadov

- možnosť uplatnenia sa v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- priestor pre profesionálny rast
- práca v mladom, dynamickom prostredí

Prihlášky záujemcov o pracovné miesto s uvedením požiadavky na
mzdu spolu so životopisom uchádzača pripravenom v slovenskom a
anglickom alebo maďarskom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov zašlite na e-mailové adresy:
boglarka.pappova@thyssenkrupp.com alebo adriana.kovacsova@thyssenkrupp.com
V kolónke "Vec" e-mailovej správy treba uviesť názov pracovnej pozície a mesto, o ktoré má uchádzač záujem.
Ďakujeme všetkým za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme len vybraným uchádzačom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2016 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

SAP - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- znalosť nemeckého a anglického jazyka výhodou
- minimálne dvojročná prax v podobnej pozícii
- výborné komunikačné zručnosti
- samostatný a proaktívny výkon práce
- užívateľská znalosť MS Office

thyssenkrupp Materials Slovakia spol. s r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu. Na slovenskom trhu pôsobí už od roku 1996 a patrím k najvýznamnejším dodávateľom hutníckeho a nerezového materiálu.

thyssenkrupp Materials Slovakia spol. s r.o. sa zaoberá nákupom, skladovaním, spracovaním a predajom hutníckych výrobkov, ľahkých a farebných kovov, plastov. Ponúka materiál a profesionálne služby, určené širokému spektru zákazníkov z radov obchodných, stavebných a výrobných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Medzinárodná spoločnosť
Bešeňovská cesta 17
940 01 Nové Zámky

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Boglárka Pappová
Tel.: 0902 971 775
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2765162   Dátum zverejnenia: 11.11.2016