Regionálny obchodný zástupca

thyssenkrupp Materials Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Nové Zámky
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových klientov, nadväzovanie obchodných vzťahov
- rozvíjanie obchodných kontaktov a predaj tovarov ponúkaných spoločnosťou
- pravidelná starostlivosť o svojich klientov
- obchodné rokovania, prezentácia produktov spoločnosti
- monitorovanie a analýza trhu
- vypracovanie cenových ponúk
- vykonávanie administratívnych úkonov v systéme SAP súvisiacich s odbytovými procesmi
- zodpovednosť za splnenie plánovaného obratu a marže

- možnosť uplatnenia sa v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- priestor pre profesionálny rast
- práca v mladom, dynamickom prostredí

Prihlášky záujemcov o pracovné miesto s uvedením požiadavky na
mzdu spolu so životopisom uchádzača pripravenom v slovenskom a
anglickom alebo maďarskom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov zašlite na e-mailové adresy:
[email protected] a [email protected]

V kolónke "Vec" e-mailovej správy treba uviesť názov pracovnej pozície a mesto, o ktoré má uchádzač záujem.

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- výborné organizačné, komunikačné a prezentačné zručnosti
- komplexné obchodné zručnosti
- celkový prehľad trhu, poznatky o správaní sa trhu
- aktívny prístup k práci, tímový hráč
- ovládanie aplikácií Microsoft Office na úrovni používateľa
- znalosť anglického a nemeckého jazyka výhodou
- účastník súhlasí s 2-3 týždňovým školením v regionálnom centre v Budapešti

thyssenkrupp Materials Slovakia spol. s r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu thyssenkrupp, ktorý je jedným z najvýznamnejších oceliarskych skupín v celosvetovom meradle pôsobiaci v 78 krajinách sveta a zamestnáva 162 tisíc zamestnancov.
Naša spoločnosť patrí k najvýznamnejším distribútorom na slovenskom trhu s oceľou, ľahkými a farebnými kovmi a s plastovými materiálmi. Máme vybudovanú predajnú a distribučnú sieť s celoštátnou pôsobnosťou s jedinečne širokým spektrom sortimentu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2100104  Dátum zverejnenia: 30.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou