Manažér predaja hutného materiálu

thyssenkrupp Materials Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Martin, okres Nové Zámky, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových klientov
- starostlivosť o pridelených zákazníkov
- obchodné rokovania, prezentácia produktov spoločnosti, nadväzovanie obchodných vzťahov
- rokovanie s odberateľmi, vyjednávanie obchodných podmienok, riešenie obchodných prípadov od spracovania objednávky až po platbu
- vypracovávanie cenových ponúk
- riešenie reklamácií
- monitorovanie a analýza trhu

- Perspektívna práca v nadnárodnej spoločnosti podnikajúcej v oblasti predaja hutného materiálu
- Možnosť sebarealizácie a ďalšieho vzdelávania
- Práca v mladom, dynamickom prostredí
- Motivujúce finančné ohodnotenie závislé od výsledkov práce
- Notebook, mobilný telefón, služobné motorové vozidlo

Životopis, krátky motivačný list a podpísaný súhlas so spracovaním vašich osobných údajov pošlite na mail [email protected].
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak
do výberového konania budú pozvaní uchádzači, ktorí spĺňajú čo najviac uvedených požiadaviek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- výborné organizačné, komunikačné a prezentačné zručnosti
- technické a analytické myslenie
- vysoké pracovné nasadenie, schopnosť pracovať pod stresom
- flexibilita, zodpovednosť, tímový hráč

- znalosť angličtiny a maďarčiny je výhodou

thyssenkrupp Materials Slovakia spol. s r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu thyssenkrupp, ktorý je jedným z najvýznamnejších oceliarskych skupín v celosvetovom meradle pôsobiaci v 78 krajinách sveta a zamestnáva 162 tisíc zamestnancov.
Naša spoločnosť patrí k najvýznamnejším distribútorom na slovenskom trhu s oceľou, ľahkými a farebnými kovmi a s plastovými materiálmi. Máme vybudovanú predajnú a distribučnú sieť s celoštátnou pôsobnosťou s jedinečne širokým spektrom sortimentu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1715570  Dátum zverejnenia: 15.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou