Potravinársky technológ

THYMOS, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Kežmarok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyvíjanie nových produktov pre zabezpečenie ďalšieho rastu a profitu spoločnosti
- inovácia existujúcich receptúr výrobkov (koreninových zmesí, ochucovadiel a pod.)
- aktívna spolupráca na jednotlivých projektoch s inými oddeleniami - výroba, kvalita, logistika a financie
- spolupráca pri spracovaní obalových inštrukcií a textových častí obalov podľa platnej legislatívy
- prinášanie nových myšlienok s cieľom zlepšovania procesov
- vedenie a aktualizovanie technologickej dokumentácie
- vypracovanie potravinárskych technologických postupov podľa spracovanej technologickej dokumentácie
- vykonávanie dohľadu nad dodržiavaním receptúr a správneho technologického postupu výrobným oddelením
- komunikácia s externým prostredím

Ak Vás zaujala uvedená ponuka práce, zašlite nám svoju žiadosť spolu so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov e-mailom na adresu [email protected] alebo poštou na adresu firmy.

Z hľadiska množstva prijatých žiadosti NEBUDEME odpovedať všetkým uchádzačom. Vybraní uchádzači o pracovné miesto budú kontaktovaní telefonicky a pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemickom, biotechnologickom, potravinárskom

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- precíznosť
- technologické, analytické, inovatívne myslenie
- komunikatívnosť
- flexibilita
- schopnosť samostatne identifikovať, analyzovať a riešiť problémy
- vysoké pracovné nasadenie
- zodpovednosť
- zvládanie stresových situácií
- ochota vzdelávať sa

Predchádzajúca skúsenosť v potravinárstve výhodou.

Spoločnosť THYMOS, spol. s r.o. je popredným slovenským výrobcom a predajcom širokého sortimentu výrobkov korenín, koreninových zmesí, dochucovadiel aj sladkej výroby výnimočnej kvality, rozmanitej chuti a prijateľnej ceny.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3100545  Dátum zverejnenia: 13.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou